Umění požitku

TchiboOhromte své přátele svými kuchařskými schopnostmi a vykouzlete ty nejchutnější lahůdky doma přímo ve své kuchyni. Odkoukejte triky šéfkuchařů a čarujte s pokrmy, které si dopřáváte jen v restauracích. S našimi pomůckami bude příprava každého pokrmu hračkou.

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

Tchibo

Opravdu dobré jídlo je možné připravit jen se skutečně dobrým náčiním. A protože to pravé umění vynikající chuti začíná už při přípravě jídla, představujeme vám jen to nejlepší kuchyňské vybavení: počínaje grilem se sklokeramickou deskou, přes pánve a hrnce vhodné na indukční sporáky, ostré keramické nože, až po nápady pro působivé servírování. Nové kuchyňské potřeby ve vás zaručeně vzbudí kulinářskou vášeň.

Kouzlete v kuchyni

TchiboNezáleží na tom, zda chcete oživit recepty, které se ve vaší rodině dětí po generace, nebo vyzkoušet něco zcela nového. Vždy potřebujete ty správné nástroje, aby vaše dílo bylo dokonalé a hlavně jeho příprava co nejjednodušší. Právě na vás jsme mysleli s naší novou kolekcí. Všechny naše výrobky se snadno čistí a práce s nimi je opravdu snadná.

Připravili jsme pro vás například gril s plochou CERAN odolnou proti poškrábání. Snadno připravíte s minimem tuku chutné a zdravé lahůdky, aniž byste trávili hodiny čištěním grilu. Díky speciální šikmé ploše a vyjímatelné misce pro zachytávání tuku je jeho údržba opravdu snadná. Máme pro vás i hrnce z ušlechtilé oceli s vícevrstvým obzvlášť silným sendvičovým dnem, které optimálně rozvádí a udržuje teplo na všech typech sporáků - včetně indukčních. Navíc se dají použít i při pečení v troubě při teplotách do 220 °C. Až vyčarujete své kulinární poklady, bude se vám určitě hodit univerzální silikonové víko, které uchová potraviny déle čerstvé. Lze jej také použít, když potřebujete jídlo zakrýt nebo převézt. Je velmi odolné vysokým i nízkým teplotám a může se používat v mikrovlnné i pečící troubě.

Tchibo

 

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 15. 12. 2010 a také v týdnu od 20. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama