PRODLUŽTE SVÉ ŘASY DO EXTRÉMNÍ DÉLKY JEDINÝM JEDNODUCHÝM KROKEM

NOVINKA OD ASTOR
ŘASENKA LYCRA® EXTEND FIBER EXTREME 2v1

Nyní můžete mít neuvěřitelně dlouhé řasy – delší až o 60% – pomocí jediného jednoduchého kroku. Představujeme vám první řasenku, kombinující bílou bázi a prodlužující řasenku s LYCRA® kosmetickou technologií v jednom balení, které dává řasám úplně nový rozměr.

Řekněte sbohem dvoufázovému nanášení! Tato inovativní 2v1 technologie přináší novou éru pro ženy, které touží po maximální délce svých řas. Nyní, díky nové, neuvěřitelně prodlužující řasence od ASTOR, toho můžou dosáhnout v jednom jediném kroku. Složení s obsahem vlákna Lycra a přidanými tenkými vlákny zaručuje extrémní prodloužení (až o 60 %), extrémní nadzvednutí (až o 70 %) a extrémní natočení (až o 50 %). A to vše bez jakéhokoliv opadávání či hrudkování.

Prvním tajemstvím svůdných dlouhých řas je unikátní efektivní kombinace LYCRA® stretch technologie a přidaných tenkých vláken micro-fibres. Dokonce i z těch nejkratších řas se brzy stanou řasy extrémně dlouhé a zároveň upravené. Druhým tajemstvím je skvěle propracovaný spirálový kartáček, který řasy prodlouží do úžasné délky a zároveň  je oddělí jednu od druhé. Dvě tajemství, zaručující každé ženě vzrušující a neobyčejný pohled.
 
Tato jednofázová řasenka je balená v elegantním, bílo-černém obalu, čímž vyjadřuje princip 2v1.
Úžasně stylová reklamní kampaň provázená výrazným vizuálem modelky Nievez, oblečené v černých rukavicích, důmyslně evokuje fakt, že řasenka LYCRA® Extend Fiber Extreme přilne k řasám jako dokonale padnoucí rukavička.

LYCRA® Extend Fiber Extréme od ASTOR představuje nejmenší nutnou dobu, kterou žena potřebuje pro dlouhé a svůdné řasy. Prodlužte své řasy do extrémní délky… v jediném jednoduchém kroku!


SOUHRNNÉ ÚDAJE

ŘASENKA LYCRA® EXTEND FIBER EXTREME OD ASTOR

Složení: Exkluzivní jednofázové 2v1 složení s LYCRA® technologií, které prodlouží řasy až o 60 %.
Obsahuje vitamin E, glycerin a rostlinné fosfolipidy pro upravené řasy.
Žádné opadávání a hrudkování barvy.
Ophthalmologicky testováno. Vhodné pro citlivé oči i uživatelky kontaktních čoček.

Odstín: černá.

Kartáček: Exkluzivní spirálový kartáček, který prodlouží řasy na maximum a zároveň je zvedne, natočí a oddělí jednu od druhé. 

Doporučená maloobchodní cena řasenky je 189 Kč / 229 Sk.

Reklama