V našich zeměpisných šířkách už příliš teplých a slunných dnů neužijeme, a proto Vám přinášíme nabídku Last Minute zájezdů s cestovní kanceláří ITS BILLA TRAVEL.  Španělsko, Egypt, Řecko – to všechno jsou země, kde se v září a říjnu ještě určitě ohřejete!

Španělsko

Mallorca / Ca´n Picafort

Hotasa Santa Fe ***

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, polopenze od 9 900,- na osobu

Příjemný hotel přímo na dlouhé písečné pláži Ca'n Picafort, do centra přibližně 300 m. Celkem 144 pokojů ve 4 patrech, velká vstupní hala s recepcí a možností posezení, výtah, nekuřácká hotelová restaurace s výhledem na moře, TV místnost, internetový koutek, společenská místnost s barem, terasa u pláže.

 

Madeira / Caniço de Baixo

Tropical ***+

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, snídaně od 10 997,- na osobu

Hotel leží nad skalnatým pobřežím, s nádherným výhledem na Atlantik; město Caniço s obchody, restauracemi a bary vzdálené 2 km, Funchal 9 km. Přímý přístup k moři (po schodech), 2 sladkovodní bazény, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a osuškami (v ceně), snackbar s grilem.

Egypt

Hurghada

Aladdin Beach Resort ****

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, all inklusive od 12 990,- na osobu

Hotel leží na jednom z nejkrásnějších úseků pláže s koralovým útesem dlouhým 200 m, přímo na vlastní hotelové pláži, asi 15 km jižně od Hurghady. V krásné velké zahradě v blízkosti pláže jsou 2 plavecké bazény se sluneční terasou, snackbar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži v ceně.

Řecko

Rhodos / Lardos-Kiotari

Stafilia Beach ***

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, polopenze od 9 490,- na osobu

Hotel leží přímo na oblázkové pláži, centrum 4 km, pravidelné spojení linkovým autobusem do měst Lindos a Rhodos, zastávka autobusu 800 m od hotelu. V zahradě je malý bazén s lehátky a slunečníky (v ceně) a snackbar.

Zakynthos / Laganas

California ***

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, snídaně od 14 590,- na osobu

Hotel leží přímo na pozvolné písečné pláži Laganas, ve městě, a přesto na klidném místě. Nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti, centrum města Laganas s mnoha obchody, restauracemi, bary a diskotékami přibližně 300 m, dobré autobusové spojení do hlavního města Zakynthos (zastávka 300 m).

 

Reklama