Styl

Prodlužování vlasů v Bomton Loft Studiu

Prodlužování vlasů evropskými vůasy. Vlasy od EZ-HAIR jsou oblíbené po celém světě a získávají si stále nové, nadšené klienty. Hlavním důvodem ke spokojeností je především to, že tyto vlasy jsou výhradně z ruských přírodních lidských vlasů.

Nyní nově evropskými vlasy

Bomton

Evropskému zákazníkovi tak svou kvalitou a materiálem nejvíc odpovídají a působí zcela přirozeně. Tato firma se specializuje na nejkvalitnější vlasy, které nebyly nikdy barvené, ani poškozené tvalou. Tím, že nejsou nijak chemicky upravované, jsou zárukou pro dlouhodobou kvalitu a trvanlivost - vydrží až 5 výměn a něco okolo jednoho roku nošení. Nezáleží ani na tom, zda jsou vaše vlasy vlnité, nebo rovné, ani jaký odstín mají, ez-hair má na výběr ze široké škály, navíc v délkách 40, 50 a 60 cm s možností dodání na objednávku i vlasů delších. Zakončení těchto pramenů je buďto klasické U-Keratine, nebo I-micro ring.

Micro ring je mezi technikami připojování vlasů považována za nejméně zjistitelnou (viditelnou) a nejdrobnější způsob připojení, který je na dnešním trhu doposud nabízen. Vzhledem k tomu, že prameny se k přirozenému vlasu připojují zastudena a nepoužívají se žádná lepidla nebo jiné chemické přípravky, nedochází k poškozování vašich vlasů, a je tak vhodná pro každý typ vlasu. Prodloužení touto formou by mělo vydržet něco okolo 3 až 4 měsíců, pak je zapotřebí spoje dotáhnout, přepojit nebo odstranit. Měděné kroužky (micro rings) jsou k dispozici v různých barvách, které jsou navíc obalené plastovou vrstvou imitující velké množství odstínů vlasů, tím zaručují přirozené splynutí s vlasy, některé kroužky jsou navíc, pro maximální přiléhavost, z vnitřní strany vyplněné silikonem. Je-li tato metoda bezpečně uzavřená, prameny nepovolí ani při nejnáročnější úpravě. Největší výhodou prodlužování s micro ring zůstává, že vlas může růst přirozeně a nedochází k jeho poškození a prodloužené vlasy budou navíc po celou dobu vypadat přirozeně.

   
17.01.2012 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Milllius [*]

  Ahoj já už od nich nakupuju asi rok a s clipinkama jsem spokojená. Jestli mužu doporučit tak si pořiďte ty z pravých vlasů :)

  superkarma: 0 25.08.2015, 21:11:16
 2. [5] Majak88 [*]

  Dobrý den doporučujete stranky clip-vlasy-levne.cz? Ještě jsem u nich nenakupovala ale mají dobré ceny lepší než ten od koho ted beru …

  superkarma: 0 23.08.2015, 21:05:43
 3. [4] VladkaZabka [*]

  Pokud někdo sháníte vlasy na prodloužení opravdové kvality, tak určitě technika TV - stripe je revoluční, mám to tak také udělané.

  superkarma: 0 11.02.2015, 11:42:15
 4. [3] Lukaško [*]

  Ahoj a co to je jako za metodu? Já tomu moc nerozumim to není keratin?

  superkarma: 0 24.01.2015, 18:58:17
 5. [2] Klarušee [*]

  Ahoj mě dělali vlasy ve studiu v Praze. Tady jsou webovky kdyby ste měli zájem studiotophair.cz . Vlasy se musí obnovovat tak jendou za dva měsíce :) Na dotazy ráda odpovím :)

  superkarma: 0 18.01.2015, 01:52:51
 6. [1] Jana Zelenková [*]

  Za sebe mohu prodlužování vlasů jen a jen doporučit

  superkarma: 0 22.08.2013, 09:11:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme