Zajímavý příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Alena613, která prodejem svých rukodělných prací pomáhá hodonínským kočkám v nouzi...

Chcete pomoci kočkám v nouzi? Můžete si koupit obrázek od čtenářky Aleny613...


Zdravím redakci a ženy-in,

K dnešnímu tématu posílám jako ukázku pár fotografií. Jak už mě všichni tady znají, jsem žena tvořivá, ať se týká šití, malování a jiných ručních prací. Nemyslím, že mám na to nějaké nadání, ale prostě mě to baví. Mé výrobky nejsou pro mě, ale pro kočičí útulek. Prodejem těchto výrobků získáváme peníze pro kočičky, které je moc a moc potřebují.

alena

alenaalena

alena

Pokud se někomu budou mé výrobky líbit a zároveň bude chtít přispět na kočičky, tak se může kouknout zde:
http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/Darky.html

Alena613

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma 3. října 2012: Jaká jste malířka? Pochlubte se!

  • malirstviMáte doma nějaké vlastní obrázky či fresky?
  • Zdobí vaše stěny nějaké vaše výrobky?
  • A co užitné předměty, máte je pomalované?
  • Zavzpomínejte na výtvarnou výchovu ve škole!
  • Kdy jste naposledy kreslila či malovala?
  • Jaký obrázek se vám nejvíc povedl?

Tentokrát máme „umělecké“ téma. Budu rád, když v něm, milé dámy, zavzpomínáte na své výtvarné úspěchy. Jsem hodně zvědavý, jestli si sama zdobíte byt, či třeba hrnečky. K tématu mi můžete posílat nejen příspěvky textové, ale i vizuální – ke každému textu však uveřejním maximálně 3 fotky. Tak se pochlubte a své obrázky nezapomeňte doplnit popisem. Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Čekám ho v naší e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 3.10.2012 do 15.00 hodin. Jeden z uveřejněných příspěvků, respektive jeho autorku odměním hodnotnou cenou, totiž krásnou a inspirativní publikací Čínské malířství (vydal Knižní klub).

Reklama