Bulvár

Prodejce u nás zapomněl desky

Chcete se zbavit podomního prodejce, nebo od něj dokonce něco získat zdarma - čtenář Vypravec si myslí, že to možné je. Níže jeho návod...


S podomními prodejci máme asi jako většina lidí v poslední době několik zkušeností, i když jen jednou jsme si ho kvůli kamarádce pozvali do bytu. Nabízel opravdu přepychový vysavač za luxusní cenu, a co všechno ten zázrak dovede. Snižoval postupně cenu na neuvěřitelnou polovinu a přidával příslušenství na dvojnásobek tak podezřele, že nás vyprovokoval, a začali jsem ho svými otázkami a poznámkami jadrně česky blbnout natolik, že od nás odjel a zapomněl si u nás stylové desky k svému image. Stačilo totiž před jeho příchodem si projít na netu sortiment vysavačů a pak jen porovnávat quasi výhody a hlavně nevýhody jeho nabídky, stihnout počítat s ním jeho podivné počty a poukázat na kličky v nevýhodné smlouvě.

Takže jsme ušetřili 60 tisíc a získali opravdu kvalitní nože, jen kamarádka přišla o nabízenou odměnu, když jsme nenalítli a nenakoupili, i když údajně ji měla dostat jen za sjednanou návštěvu v rodině.

Myslím, že podobných zkušeností má asi většina čtenářů, ale tohle mne docela pobavilo a ještě jsme získali nože, které jsou opravdu bezvadné.

Vypravec

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

   
24.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Věrulinka [*]

    Sml30Sml67

    superkarma: 0 24.03.2010, 11:03:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme