využijte jedinečné příležitosti, kterou nabízí čtenářka s nickem Pínička. Proč je tak rozdavačná? Inu, výhodné nákupy, které jí leží doma bez užitku. Více v jejím vtipném příspěvku

Krásný nakupovaci den. Miluji slevy, moje řeč. Přísahám a důkazen hnedle přihazuji soupravu kalhotek se santou, apartní červený župánek, kufr s natrženým uchem a k tomu adventní kalendář, stromeček se svíčkam i jmeli. Nevadí, že nejsou Vánoce. Inu jsou to věcí, za které, se stojí ve všech frontách bít. S ohněm v očích i v srdci. Miluji slevy, hlavně ty povánoční, chce se se mi řvát a bušít čelem do výlohy po vystřízlivění z nákupní horečky.

Neumím lyžovat a to mě štve, neboť jsem koupila ve výprodeji lyže i s tyčourami!!!.Lyžáky byly jako dárek, zcela zdarma!!!Myslím, že umím všechno z lidského pohybu, jenom u tohoto sportu jsem v koncích. Nechcete někdo koupit lyže? Taky rybářský prut byl kup na houby. Přidám k lyžím jen tomu nejhodnějšímu!!!!!!!!!!!!!!!

Pínička

Milá Píničko, škoda, že jste neposlala fotku, nebo alespoň popis nabízených předmětů. Určitě by některá čtenářka měla zájem.

Text nebyl redakčně upraven

Máte zájem, milé ženy-in? Ozvěte se v diskuzi a můžete se domluvit na detailech. Možná vás Pínička přivedla na zajímavý nápad, udělat z dnešního tématu burzu. Nechcete také něco výhodně nabídnout dál?

Udělala jste také takový „dobrý“obchod a koupila něco, co nepotřebujete? Napište nám i to patří k dnešnímu tématu

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama