Procvičte logiku a ověřte vaši slovní zásobu. Albi má celou řadu her, které vás jistě zaujmou. Máte rádi hvězdy nebo raději preferujete jednoduché slovní hry? Pokud jste alespoň jednou odpověděli „ano“, náš výběr vás potěší a možná vás budeme inspirovat ke koupi rodinného vánočního dárku.

Hvězdokupy

Abstraktní logická hra

Podívej, vychází hvězda! Za ní druhá, třetí a už vidíme skoro celý Velký vůz! Jenže hvězd je najednou celá kupa a my se v ní úplně ztratili. Kdo se nejrychleji zorientuje a najde své souhvězdí jako první?

Hráči se snaží během hry umisťovat na oblohu (herní plán) hvězdy a tím utvořit své souhvězdí. Jak to ale dopadne, když se o to snaží všichni hráči?

Hru je možné po nasvícení herních dílů hrát i potmě!

Albi

Obsah hry: svítící herní plán, 59 žetonů hvězd, jeden žeton Měsíce, osmistěnná hrací kostka se 4 nálepkami, 20s přesýpací hodiny (potřebné pouze pro variantu časový limit), 45 karet souhvězdí (tři různé obtížnosti po 15 kartách), 5 karet přípravy, herní pravidla.

Více informací najdeteZDE.

Slovní jízda

Bitva se slovy

Albi

Hra, ve které budete potřebovat velkou slovní zásobu. Principem hry je hledat na dané téma slovo s co nejvíce souhláskami a získat pro sebe, nebo svůj tým co nejdříve 8 žetonů s písmeny. Pozor, na vše máte časový limit a nenechte se rozptylovat soupeři.

Více informací najdete ZDE.

Reklama