Domácnost

Procházka v listí

 

Hezký den


     Já mám podzim celkem ráda. I když už se vše pomalu připravuje na zimu a já mám raději sluníčko a teplo. Znamená pro mě tento čas padajícího listí mnoho. Skoro vše, co pro mě bylo v životě velice důležité, se totiž odehrálo právě na podzim. Před 6 lety jsem  v tuto dobu začala krásný vztah s nyní již mým manželem a loni se nám koncem září narodila naše dcerka.


     Teď, když spolu jdeme ven na procházku, úplně mi toto počasí připomíná ty nádherné chvíle.


     Chodíme s dcerkou každý den ven a ona se strašně ráda prochází v listí. No chodí sice jen asi necelé dva měsíce, ale cupytká už celkem obstojně. Vždycky mi lístky podává a prostě se v nich ráda přehrabuje. Když je velký vítr, tak pouštíme draka a je to velká zábava.


     Už se těšíme, až naši zahradu pokryje bílá peřina. Bude to pro ni zase úplně něco nového. Loni si sníh ještě tak nepamatovala. Když kočárek na nasněžené cestě kodrcal, vždycky usnula. Tak se necháme překvapit, jak zareaguje. Zatím si ještě užíváme posledního sluníčka babího léta.

Přeji všem krásný podzim a hodně zážitků.

Lucie.

 


 

Děkujeme za příspěvek a posíláme zpevňující tělové mléko DOVE.

 

Přejeme hodně podzimních procházek.

 


PODZIM je tady.

 

Pouštíte draka?

 

Zavařujete?

 

Válíte se pod peřinou?

 

PIŠTE.

redakce@zena-in.cz


 

   
27.10.2005 - Dům a byt - autor: Šárka Denková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Ťapina [*]

  karieristka: My jsme byli ve složení já, můj přítel, jeho známý a jeho syn - a dítě bylo jediné, koho nějací draci absolutně nezajímali, radši "cvičil" naše psy A klidně půjdu i sama, když nebudu mít s kým, je to skvělá relaxace

  superkarma: 0 28.10.2005, 17:19:51
 2. avatar
  [4] karieristka [*]

  včera jsme se na procházce s pejskem dívali, jak jeden skoro sospělý chlap pouští draka - nejprve jsem hledala nějaké dítě, které je s ním, ale byl sám a moc si to užíval - "krásný blázen"

  superkarma: 0 28.10.2005, 07:04:21
 3. avatar
  [3] olafka [*]

  Taky mě potkávají nejdůležitější v životě na podzim. Dokonce jsem se na podzim i narodila a můj taky, jsme oba štíři. a potkali jsme se 9.9.

  superkarma: 0 27.10.2005, 12:18:01
 4. avatar
  [2] šája [*]

  Lucie, můj vztah začal v nádherný podzimní den v sobotu 5.11. před deseti lety Bylo krásně a Divoká Šárka, kam jsme si vyrazili, hrála všemi barvami. Takovéto dny (jako je shodou okolností i ten dnešní) na podzimu miluju

  superkarma: 0 27.10.2005, 11:34:50
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  my jsme z těch listů s dětmi dělávali draka. Hlavně z javorových. Je to hezká zábava a vždycky jsme se u toho pěkně vyřádili.

  superkarma: 0 27.10.2005, 10:53:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme