Víte, že sedm žen z deseti si opakovaně kupuje špatné prádlo? Aby prádlo plnilo svou úlohu opravdu dobře, musíte si vybrat správný typ i velikost. Dnes vám poradí odbornice paní Michaela Vlčková, majitelka obchodů se spodním prádlem Dessous|Dessus v Praze.

 

podprsenka

Dessous

Patříte k ženám, které si spodní prádlo kupují rády, nebo naopak nákup nové podprsenky vždy donekonečna odsouváte? Ať je to tak či onak, sedm žen z deseti si opakovaně kupuje špatné prádlo. A přitom prádlo není jen hezký kousek oblečení, ale hlavně ochrana a opora pro prsy a způsob, jak odlehčit zátěž větších prsou apod.

DDessous

Několik otázek z této oblasti jsme proto položily paní Michaele Vlčkové, majitelce obchodů se spodním prádlem Dessous|Dessus v Praze.

Proč ženy při výběru podprsenky chybují?
Příčinou může být negativní zkušenost s nákupem spodního prádla i nespokojenost s vlastní postavou. A pak také nákup v obchodních centrech bez obsluhy, kde ženy nemají šanci zjistit, že si vybírají zcela špatně. Mnohdy také dávají přednost nižší ceně před vyšší kvalitou. A tak prádlo opakovaně neplní jejich očekávání – v prádle se ženy necítí dobře, a místo aby se z nového prádla těšily, jsou zklamané a jeho nošení berou jako nutné zlo. České ženy navíc prádlo moc neřeší, často nevědí, že se velikost podprsenky během života mění a také nejsou při nákupu prádla zvyklé na individuální poradenství. A přitom právě to je zárukou správného výběru.

 

prádlo

Dessous

Dessous

Jak je to s velikostmi? Mnoho žen si stěžuje, že na našem trhu správné prádlo nemohou sehnat.
Ve specializovaných obchodech, kde je vám k dispozici proškolený personál, si většinou můžete vybrat z velikostí obvodu 65-105 cm a velikostí košíčku A-I, kalhotky jsou k dostání ve velikostech 36-54. V těchto velikostech bývá v nabídce prádlo různých střihů, takže s kvalifikovanou obsluhou si určitě vybere každá žena. Aspoň ze své praxe nevím o ženě, která by správné prádlo nesehnala.

Dessous

prádlo

Dessous

Na co při nákupu prádla dávat pozor?
Určitě nekupujte prádlo v zásilkovém obchodě nebo na tržnici bez možnosti vyzkoušení. Vybírejte raději ve specializovaných obchodech, kde se prodavačka stane vaší osobní asistentkou, odborně vám poradí a doporučí to nejvhodnější prádlo. Počítejte však s tím, že  takovým obchodem jen „neproletíte”, ale udělejte si dostatek času a nikam nespěchejte. Uvidíte, že návštěva specializované prodejny a časová i finanční investice se vám vyplatí. Získáte prádlo, které vám poskytne maximální komfort, dokonalou oporu pro prsy, a to i při větších velikostech a díky tomu budete spokojená i s tím, jak vypadáte. Dobře vybrané prádlo totiž také ideálně vytvaruje postavu.

Dessous

Dessous

prádlo

Foto: Dessous|Dessus

Reklama