K celoročně oblíbeným doplňkům stravy patří vitamíny. Společnost Green Swan Pharmaceuticals nabízí doplněk stravy GS Extra Strong Multivitamin s obsahem vyváženého množství vitamínů a minerálů.

doplněk stravy

GS Extra Strong obsahuje doporučenou denní dávku vitamínů a minerálů podle směrnice Evropské komise z roku 2009. Jedná se tedy o velice moderní přípravek s komplexním a 100% vyvážených složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinutým podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu.

GS Extra Strong Multivitamin obsahuje také tzv. STRONG KOMPLEX, který obsahuje 4 velmi užitečné složky a to jsou lutein - karoten pro zdraví našeho vidění, activin – výtažek ze semen vinné révy, extrakt z echinacey v poměru 4:1 a navíc extra dávku vitamínu C.

Díky tomuto pestrému složení má GS Extra Strong Multivitamin pozitivní účinek na naši vitalitu a energii, kůži, vlasy a nehty, imunitu, srdce, cévy, oči, nervovou soustavu a kosti.

Vlivem znečistěného životního prostředí a ultrafialového záření se v našem organismu tvoří volné radikály. GS Extra Strong Multivitamin obsahuje tzv. antioxidanty: vitaminy C, E, selen a zinek. Ty pomáhají chránit buňky lidského těla před jejich škodlivým působením.

www.gsklub.cz

Reklama