Novinky

Proč se nám, milovníkům zvířat, stávají takové věci

...napsala mi moje kamarádka na závěr svého smutného e-mailu. Včera omylem přejela svého kocourka, který jí skočil přímo pod kola. Chtěla mi to říct osobně, ale nevydržela to. Její smutek ze smrti kocourka je příliš velký.

Hm, holka, tak to máme fakt „vydařený“ týden. Já jsem se v sobotu „zrakvila“ na koni, takže na něj nesmím nejmíň měsíc pomyslet, natož sednout. Natrhla jsem si příčné vazy v koleni a musím nosit ortézu a pohybovat se co nejméně o francouzských holích.

Paní doktorka kdysi na koni jezdila a byla nekompromisní. Jestli chci dát nohu do pořádku, musí být co nejdéle v naprostém klidu. Dá se to vůbec vydržet?

Ale když si vzpomenu, co se stalo Gábině, říkám si, že jsem na tom ještě dobře. Moje noha se snad uzdraví a zase si sednu na koně, ale život jejímu kocourkovi už nikdo nevrátí. Byl to takový všetečka, mazlík a vlastně ještě kotě. Naučil se chodit i k nám a bude mi hodně chybět.

n

Sama mám knedlík v krku smutkem a nevím, jak ji utěšit. Zvlášť, když vidím tuhle fotku, která je zřejmě poslední.

Gabčo, drž se!

   
05.02.2015 - Redakční novinky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Dudlajlama [*]

  Je pokazde strasne smutne, kdyz zvire odejde, ja si ale vzdycky rikam, ze to odesle zvire uvolnilo misto nejakemu nechtenatku a ze by si to tak pralo. Tak jdu do utulku a dam domov nekomu dalsimu.

  superkarma: 0 06.02.2015, 01:21:57
 2. avatar
  [4] bleblemcy [*]

  Nám za domem v díře bydlí několk koček a mezi nimi i takovýhle kocour. Můj syn mu říká „Zrzoun.“ Chodíme je krmit a nejen my, ale i pár dalších lidí z okolných paneláků. Teď, když je zima tak by rádi vběhly do domu trochu se ohřát. Můj syn by chtěl Zrzouna domů, ale to nejde máme už v bytě Meginku-čubinku tak by to špatně skončilo.

  On je ten kocour moc mazlivý stvoření a v létě nás vyprovázel až ke školce, ale teď chodíme do jiné školky mnohem dál a to už s námi nechodí. Cesta je na něj moc frekventovaná.

  Jestli chce kamarádka kocoura co vypadá jakoby tomuhla z oka vypadnul, aby jí nebylo tolik smutno tak si pro něj může přijet Sml58

  superkarma: 1 05.02.2015, 20:07:47
 3. [3] pinokio [*]

  Gabčo,nám se taková hrozná věc stala se psem.Jeli jsme s ním hned na veterinu,ale bohužel.Manžel si to dodnes vyčítá.Pejska jsme měli osm let a byl to náš přítel.Cítím s vámi a držte se.

  superkarma: 0 05.02.2015, 19:46:53
 4. [2] assaly [*]

  je to smutné, ale je to život, v létě jsme také přišli o kočičku Barušku a ještě pořád se stále ohlížíme, jestli někde nevyběhne ..

  superkarma: 0 05.02.2015, 18:19:20
 5. avatar
  [1] gerda [*]

  Je to ztráta, srdce bolí, jakoby odešel člen rodiny. Proto mám kočky jen doma a na balkoně.

  superkarma: 0 05.02.2015, 16:14:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme