Bulvár

Proč přijít o víkendu na Žena-in.cz?

 

 

Víkendy jsou od toho, abychom si odpočinuli a načerpali síly do dalšího pracovního týdne. Abychom se odreagovali tak, jak to každému z nás vyhovuje.

O víkendu je zkrátka vše dovoleno. Jít ven, do lesa, do kina, navštívit divadlo, rodiče či děti, zničit své tělo při nějakém sportovním víkendu… My ženy o víkendech často trávíme nějakou dobu poněkud důkladnějším úklidem… Zkrátka a dobře, aktivit, které se nám na dva volné dny nabízejí, je nepřeberné množství.

Již druhý týden k nim můžete přiřadit i návštěvu našeho magazínu Žena-in.cz. Ne, nebojte, nechceme z vás udělat domácí pecivály a držet Vás připoutané k PC. Jde nám jen o jedno – abyste zde našly i o víkendu něco nového, něco, co vás zaujme a u čeho se odreagujete.

A u čeho se budete odreagovávat tento víkend?

Hlavním tématem je takové nějaké vzájemné si foukání bolístek. Velkých, menších, i těch úplně nejmenších. Určitě mi dáte všechny za pravdu, že mnohdy nejlépe rozumí jen žena ženě.

Kdo jiný dokáže pochopit to, jak jsme někdy utahané, jak své děti milujeme, ale někdy je jich prostě dost, jak nás ničí manželovy strašlivé zlozvyky, kterým on se směje a nás pokládá za hysterku… Kdo jiný než kamarádka pochopí lépe kopřivku, která mnohým z nás naskakuje před návštěvou tchyně.

Určitě jsem na mnoho a mnoho problémů, které vás trápí, zapomněla.

A proto otevírám víkendové téma s názvem Spřízněné duše. Pojďte si postěžovat. Vesele či s nadhledem, se slzou v oku, či s pořádným vztekem.

Nemáte se opravdu za co stydět. Někdy pomůže se ze všeho vypsat a tím ulevit své ženské, citlivé duši. A že je toho na nás někdy opravdu hodně, to sem snad ani psát nemusím.

Pište na náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz vše, s čím se zrovna potýkáte, co vás trápí, žere, ničí…. i kdyby to byly prkotiny. Žena-in.cz je tu pro vás a s vámi. Je jedno velké ucho a zároveň i pořádně pevné rameno. Položte si na ně svou utrápenou hlavu a ulevte si…. Vaše příspěvky uveřejním (na přání samozřejmě anonymně) a ty nejzajímavější odměním hezkým dárekm – jen tak, pro radost. Do předmětu prosím uveďte termín Spřízněné duše. Děkuji.

A nezapomeňte si během víkendu i zasoutěžit. Ve hře je voňavé překvapení a navíc – účastí v soutěži proniknete do starých, dobrých časů. O tom ale více až dnes přesně o půlnoci.

Na Vás všechny, na Vaše příspěvky a příběhy… zkrátka na Vaši návštěvu zde na Žena-in.cz se upřímně těší Víkendová editorka

 

   
22.04.2005 - Společnost - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] k@tchabinka [*]

  Aja: trosku spatne informovana koukam :)

  superkarma: 0 22.04.2005, 14:58:43
 2. avatar
  [7] kubikm [*]

  Janinas: už jsem ti to někde psala - nožky byla Markéta, obličej byla Meryl

  superkarma: 0 22.04.2005, 14:31:39
 3. avatar
  [6] Čárina [*]

  Janinas: Merylka, to byla Merylka

  superkarma: 0 22.04.2005, 13:21:10
 4. avatar
  [5] Aja [*]

  Meryl, a že byste si o víkendu krapánek orazili i vy...?

  superkarma: 0 22.04.2005, 12:51:13
 5. avatar
  [4] Aja [*]

  Janinas: Šlápota zpod Radkovýho okna

  superkarma: 0 22.04.2005, 12:50:08
 6. avatar
  [3] Janinas [*]

  Já mám dotaz: nevíte někdo, jak dopadlo odkrytí té zašifrované fotografie tenhle týden asi ve středu? Kdo na ní vlastně byl?
  Děkuji za odpověď.

  superkarma: 0 22.04.2005, 12:31:17
 7. [2] Rikina [*]

  To nemůžu, když mě něco trápí nebo štve, musela bych použít i slova, která se pro něžnou a křehkou bytost ženského pohlaví nehodí, dokonce ani tehdy ne, když má nick fialové dračice. Zkazila bych si image a přivolala na svou nebohou hlavu spravedlivý hněv. Radši půjdu se svými problémy všeho druhu k šípku, a to doslova - slunce svítí, meze osychají, jarní květena se překonává, co vyraší dřív, a takovej šípkovej keř, ten nic nevykecá - na rozdíl od dutých vrb, jak všichni víme z básně Král Lávra...

  superkarma: 0 22.04.2005, 12:09:48
 8. avatar
  [1] bookcase [*]

  Merylko, když nám redakce nechá barvičky, tak příjdem

  superkarma: 0 22.04.2005, 11:43:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme