To v současnosti asi nejvíc štve čtenářku s nickem Anime Otaku a zcela právem ji rozčiluje že: Není pro mladé místo! Tak proč se prodlužuje důchodový věk? Že nemá zkušenosti? A kde je měla nabrat?

Zdravím a přeji krásný den.

Mě toho v životě štve docela dost. Jsou drobnosti, nad kterýma se povznesu a zasměju, například když po ránu zjistím že moje krásné kartáče na vlasy zase leží pohozené na stole, protože můj přítel ještě nepochopil, že v krabici jsou proto, aby se na ně neprášilo a byly k nalezení. Stejně tak mě zlobí naše stará fena, která jí způsobem, že mám ovesné vločky po celém bytě i na skříních, kam kokr nedosáhne.

Ale jsou věci nad kterými se povznést nemohu, a za které bych vraždila, proč je zdravotní sestra, která svou nepozorností zmrzačila mého skorotchána, už zase na svém místě? Proč mě obecní strážník buzeruje, že jsem neměla psa na vodítku (bylo poledne a nikde nikdo, tak jsem tu potvoru nechala volně běhat), ale na můj dotaz, proč nic nedělá s tím bullmastifem, co nám běhá po sídlišti bez vodítka a dozoru a napadá lidi i psy, mi odpoví, že se nenechá přece pokousat. To jsou věci, které život znepříjemňují hodně.

A jako poslední přidám, proč nikdo nechce zaměstnat holku, co zrovna dostudovala? Že je mi 23 a budu mít v budoucnosti děti? Kdepak by byli ti zaměstnavatelé, kdyby se jejich mámy rozhodly, že radši kariéru než děti? Že není pro mladé místo? Tak proč se prodlužuje důchodový věk? Že nemám zkušenosti? A kde jsem je měla nabrat, když jsem od 6 do 23 let studovala (můj rok školní praxe i když byl v oboru a pracovala jsem samostatně nějak všichni přehlížejí)?

Tak jsem si postěžovala, hned je člověku lépe, tak ať Vás dnes nic netíží

Vaše Anime Otaku

Vůbec se vám nedivím, že se rozčilujete. Vy jste ve 23 moc mladí a nezkušení a někteří ve 35 už moc staří a nepružní. Tak koho to vlastně zaměstnávají?

A co vy, milé ženy-in, máte také nějakou stížnost, kterou byste chtěly zveřejnit a tím pádem si alespoň ulevit? Možná se najde i nějaká dobrá rada. Tak neváhejete a klidně napište, Žena-in je dnes pro vás vrbou a pozorným uchem.

Naše adresa, na kterou můžete nejen psát, ale i posílat fotky je: redakce@zena-in.cz

Reklama