Vztahy

Proč nechceme popustit uzdu fantazii?


Pánský taneční soubor Chippendales je dnes bezesporu nejvyhledávanější produkcí pro ženy. Výtečná choreografie, smyslná hudba, k dokonalosti vypracovaná mužská těla a velmi atraktivní tváře – to vše bezchybně zakomponované do hypnotizující taneční a erotické show, která neopomíjí jediný aspekt prvotřídní zábavy tohoto druhu a od první minuty útočí na všechny smysly přítomných dam.

Pro řadu žen představují sexy členové souboru, kteří toho večera tančí výhradně pro ně, zosobnění jejich fantazií. Dalším dodávají pocit výjimečnosti a jiným jednoduše nabízí skvělou zábavu, která jim zaručeně alespoň pro daný večer dá zapomenout na každodenní povinnosti či stres.

Svůj záměr, učinit z představení pro každou divačku velkolepou podívanou s neopakovatelným zážitkem naplňují „Chipps" vždy bezezbytku. A nutno dodat, že dámy jim oplácí stejnou měrou. Od samotného začátku provází každé vystoupení skupiny hlasité nadšení publika, které se s každou další minutou a dalším přídělem" testosteronu stupňuje, aby v samotném závěru explodovalo ve frenetický aplaus.

Ačkoliv si Chippendales dávají za cíl uspokojit i to nejnáročnější dámské publikum a mnohem více než na striptýzu je jejich představení postavené na tanci a stále populárnější burleskní zábavě, není jeho program určen ženám prudérním, nýbrž dámám liberálním, extravagantním a všem těm, které se umí a chtějí dobře bavit!

Proč si ženy zakazují popustit uzdu své fantazii? (Komentář odborníka)

Proč byly taneční show s erotickým nábojem tradičně spíše kratochvílí určenou mužům, zatímco ženy zůstávaly doma a o kratochvíli svých mužů neměly ani ponětí?

Jenomže ona dříve nebyla mužům určena pouze zábava typu taneční show s erotickým nábojem, vůbec bývalo zvykem, že muži vyrazili „ven“ a ženy zůstávaly doma. Ať už do různých prestižních klubů či jen do hospody s kamarády zahrát karty a popít. Tohle rozdělení souviselo s postavením mužů a žen ve společnosti, které ještě donedávna zdaleka nebylo rovnocenné (konec konců, ani dnes ještě není…).

Proč se i v současnosti ženy často uzavírají do bludného kruhu povinností, ve kterém se točí kolem práce, domácnosti, dětí a svého partnera až do vyčerpání a na sebe si nedokáží najít čas?

Podle mého názoru to, že se ženy často uzavírají do onoho bludného kruhu povinností, je také důsledkem dřívějšího, dnes už ovšem naprosto zastaralého modelu rozdělení rolí. Když do práce chodil pouze muž a postarání se o domácnost spočívalo v práci, která zabrala celý den (žádné pračky, mikrovlnky, mouka či máslo ze supermarketu…), bylo praktické, že tuto roli zastala žena a že se tedy o domácnost a děti starala.

Jenže dnes, i když ženy stejně jako muži chodí do práce a vydělávají peníze, jim z jakéhosi tradicionalismu tato role mnohdy zůstává stále přišitá. Jsou tak zvyklé z domova, od svých matek, mnozí muži jsou na „servis“ také zvyklí, takže v tom oba automaticky pokračují. Samozřejmě ne všude, ale mnohde rodinný model, kdy žena přijde ze zaměstnání a nastoupí „druhou směnu“, zatímco její manžel usedá s novinami a pivem k televizi, ještě stále funguje.

Může ženám také prospět, když se oprostí od každodenních povinností a povolí otěže své fantazii?

Uvolnění z této neradostné situace samozřejmě mnohé ženy vítají – dát děti k babičce a jít se pobavit na netradiční erotickou show může být jistě vítaná změna. Navíc sledováním sexy mladých mužů, kteří se na ně usmívají a házejí svůdné pohledy, mohou také získat pocit, že jsou krásné a přitažlivé… což se ženám samozřejmě líbí.

Čímž ale vůbec nechci říct, že Chippendales show je určená ženám zoufalým – to ani náhodou. Jít se pobavit, načerpat inspiraci, nebo si trochu zvednout sebevědomí může žena různého postavení či věkové kategorie. Jen skutečně nesmí být, jak se říká, příliš prudérní neboli stydět se a potlačovat své fantazie a touhy.

A proč se ženy za své fantazie a touhy často stydí? Může se nezapomenutelný a vzrušující kulturní zážitek stát inspirací i ve chvíli, kdy partnerský sex skomírá?

Důvodů může být mnoho. Některé se možná hodně spálily a zklamaly, a než by po něčem toužily a zase to nedostaly, radši nechtějí nic. Jiné jsou plné předsudků, co se má nebo nemá, smí či nesmí, a sexuální touhy mají na „black listě“. Jsou také ženy, které sexuální fantazie prostě nepotřebují, a ani je nenapadne, že by nějaké mohly mít a k životu jim nescházejí. Je to individuální, každá má své důvody.

Připravilo www.sexualne.cz

   
23.09.2008 - Láska a vztahy - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Barracuda [*]

  Mně osobně se takoví chlapíci moc nelíbí. Mám ráda typ Vin Diesel, ale když měl trošku bříško. tohle mi nic neříká.

  Myslím že ženy se za své fantazie stydí díky mužům, kteří je nedokáží splnit či vůbec rozdýchat a tak takovovu ženu raději nazvou nějakým sprostým slůvkem.

  superkarma: 0 24.09.2008, 06:49:44
 2. avatar
  [8] Léthé [*]

  Rikina: tak dnes ...vlastně včera, byla i ta realita

  superkarma: 0 24.09.2008, 00:25:55
 3. [7] Rikina [*]

  Ovšem popustit uzdu fantazii nestačí. Občas by to chtělo i trochu té reality. Ale na Chippendales bych se radostně podívat šla.

  superkarma: 0 23.09.2008, 17:12:56
 4. avatar
  [6] Olinka01 [*]

  hanka0123: plsky na stránečky?

  superkarma: 0 23.09.2008, 16:47:00
 5. avatar
  [5] Suzanne [*]

  hanka0123: jdi už plísky do prdele, ať už se sem hlásíš kterýmkoli jménem

  superkarma: 0 23.09.2008, 15:52:41
 6. avatar
  [3] Suzanne [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 23.09.2008, 14:35:32
 7. avatar
  [2] Léthé [*]

  Ono to není vždy v ženách ….to my bychom se moc rády uvolnily a popustily uzdu fantazii . Jenže dnešní přepracovaný muž od jistého věku je rád, že ten sex jakž tak zvládne a to ještě jen v té klasické podobě a na nějaké experimenty s manželkou a někdy ani s milenkou již nemá náladu, nebo sílu .
  Takže prosím apelujte spíš na muže .

  superkarma: 0 23.09.2008, 11:42:52
 8. [1] nikisek01 [*]

  ahojik koukněte se plsky na http://i.kuku.sblog.cz děkují přejí hezké ránko

  superkarma: 0 23.09.2008, 08:42:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme