Kamarády i známé svých známých máme dávno prolustrované, tudy cesta nevede. A když se nám líbí nějaký chlap na ulici, která z nás má takové sebevědomí, aby ho oslovila? Na speed datingu alespoň víme, že tu jsou všichni za stejným účelem – chtějí se prostě seznámit.

Se samotnou seznamkou speed dating nemám osobní zkušenosti, ale pár mých kamarádek tam již bylo. Některé byly nadšené, jiné otrávené. Pro někoho to může být rychlovka a nestačí si s protějškem za tu chvíli nic říct a pro někoho to může být nekonečných pár minut, které promlčí. Sama jsem to chtěla také vyzkoušet. Láká mě na tom anonymita, možnost poznat více mužů najednou – tím nemyslím, že bych jich chtěla víc najednou :), ale že v krátkém čase máte více schůzek. Myslím, že to může být i celkem dobrý adrenalin a vzrušení z neznámého. V dnešní době je to jedna z možností jak někoho poznat. Jasně, že se mi líbí muži na ulici, ale přece za nimi nepřijdu a nepozvu je na skleničku? Nebo ano? Možná by se jim to líbilo a koukali by, ale takové sebevědomí tedy nemám. Schůzek naslepo jsem již pár absolvovala a pokud cítím už v první minutě, že to je omyl, dokážu se diplomaticky, tak abych toho dotyčného neranila, vymluvit, a jít radši s kamarádkou na kafe.

Dáda

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

S čtenářkou Dádou souhlasím a moc jí za e-mail děkuju! Faktem je, že na to, abych oslovila cizího chlapa na ulici, bych kuráž určitě neměla. Bála bych se, že se ztrapním... Co vy na to, dámy?

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 15:00 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

Reklama