zrcadlo

Kdysi dávno byla zrcadla výsadou těch nejbohatších lidí. A samozřejmě také čarodějnic, které jejich pomocí prováděly své magické kousky. Dnes najdete zrcadlo v každé domácnosti. A většinou hned několik zrcadel.

Díky zrcadlům jsme krásnější my i náš byt. Víte proč?

V malém bytě velké zrcadlo

„Zrcadla jsou vděčným pomocníkem bytových designérů. Zvláště ve chvíli, kdy se potýkají s docela malou místností. Malé prostory mohou na člověka působit poněkud stísněně, ale dá se tomu zabránit jediným snadným trikem, který místnost opticky zvětší,“ vysvětluje designér Martin Kopecký. Zkuste tam umístit zrcadlo s dekorativním designem. Bude to praktická a zároveň dobře vypadající ozdoba. Stejným způsobem poslouží skříně se zrcadly na dvířkách.

Více světla

Výborným řešením jsou zrcadla i pro ty, kteří trpí nedostatkem světla. Při vhodném umístění dokáže zrcadlo i tmavý byt dobře prosvětlit. A když rozsvítíte, máte najednou místo jednoho zdroje světla dva.

I my budeme krásnější

Věděla jste, že pokud si pořídíte domů zrcadlo, kolem kterého budete často procházet, budete prý vypadat lépe? „Je to logické. Lidé se chtějí líbit. I sami sobě. A když se budou mít pořád na očích, budou víc dbát na to, jak vypadají,“ potvrdila psycholožka Radana Jirsáková. A to určitě udělá radost nejen vám, ale i vašemu partnerovi.

Reklama