Domácnost

Proč Ferdička pouští blesky

Milý Radku,

znáš velmi dobře moji mírnou povahu, někdo o mne říká, že jsem melancholik, který by občas potřeboval sekyrou mezi oči, aby se probudil.

Dnes ovšem se stalo něco, z čeho jsem paf ještě teď.

Stalo se nám před třemi týdny, že manžel zapomněl zaplatit inkaso - vzpomněl si 1/7, že ho jde zaplatit, tak jsem mu vysvětlila, že těžko :-)

Nedávno jsme doplatili dlužný účet za telefon, ovšem ke komu se tahle informace nedostala, je náš úžasný poskytovatel telefonních služeb XY. Od včera nám jednou denně do telefonu pouští hlášky o tom, že jsme nezaplatili a že jinak na nás přijde vymahačská firma. Vysvětlila jsem slečně, jak se věci mají a že manžel vše uhradil, tak jestli si to může zadat do systému, když je vše OK.

Dnes se mi podařilo poprvé Emu uspat a co se nestalo. CRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR, dobrý den, .... máte neuhrazenou....

Tak mne to vytočilo, protože mi tenhle skvělý a úchvatný automatický hovor vzbudil dceru. Vytočila jsem 800123456 a chudák operátor, na kterého jsem "spadla". Ještěže to byl chlap, dokázala jsem se vytočit až do nepříčetnosti, blesky ze mne lítaly, dštila jsem síru. Chudák, schytal to za svého zaměstnavatele, který nerozlišuje neplatiče a neplatiče. Možná si myslí, že jsem hysterka, ale má smůlu - nemá mi budit dceru a mají mít pořádek v systému.

Dneska se mne tedy bojí tam, tam, tam...

Ferdička
   
21.07.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] breberka [*]

  Telecom, Oskar, eurotel,T-mibile.....všichni jsou mi k zblití

  superkarma: 0 21.07.2005, 20:16:13
 2. avatar
  [5] kemy [*]

  to mě zase pěkně se*e, že když mam malej kredit(oskar), tak na mě před prozvoněni vybleje automatickej hlas, že mam malej kredit a kdesi cosi. nejsem přece debil a vim, jakej mam kredit.

  superkarma: 0 21.07.2005, 16:07:24
 3. avatar
  [4] narciska [*]

  Telecom....NO COMMENT

  superkarma: 0 21.07.2005, 15:28:02
 4. avatar
  [3] Saturninka [*]

  ježíííš, já věděla, že hladná nemám psát - překlepy si opravte a chybějící písmenka doplňte . Jdu radši jíst .

  superkarma: 0 21.07.2005, 15:01:21
 5. avatar
  [2] Saturninka [*]

  Ferdička - jojo, stal ose mi to už párkrát - poprvý nám složenka uletěla oknem při větrání - rpůvan je prevít a na poště nám řekli, že halt musíme počkat na upomínkový inkaso , ale už nám neřekli, že na upomínkovým už nebude platba telefonu. el. energie a plynu , takže jsem nevědoma zaplatila upomínkový a neuplynulo 14 dní a začaly mi choit upomínky a - jak píšeš Ty, upomínkové hovory z automatu. Takže jsem utíkala zaplatit vše, co na upomínce nebylo a přesto mi asi ještě týden auotmat vytrvale volal . No a když se nám ve víru práce stal oasi potřetí, že jsme si na nějaký inkaso vzpomněli pozdě, převedla jsem platby do KB, jenžéééééé... stal ose, že peníze na účet mi přišly až 11. v měsíci a ouha - sipo si žádalo platbu už 9. a milá banka, nemaje 9. dne peníze, nezaplatila - a pak už ty známé upomínky a automatickychladné hovory . V bance mi byl osděleno, že oni nemůžou tu platbu zaplatit jen tak třeba 30. den, že si holt musím hlídat účet - ale KDY přesně se sipo strhává mi taky říct nedokázali - na výpise to mám různě - od 6. do asi 9. dne v měsíci. Jsem si myslela, že si bankou usnadním život a ono . Asi abychom se nenudili .

  superkarma: 0 21.07.2005, 14:59:15
 6. [1] ValerieM [*]

  Teeeeeda

  superkarma: 0 21.07.2005, 14:32:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme