Máme tu poslední příspěvek k tématu dárcovství spermatu. Z obou stran se nad ním zamyslela čtenářka Slunečnice. A příště už vás čeká vyhodnocení.

Milá Slunečnice, mně by se ta představa taky nelíbila, nejste sama. :-) I Vám děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Dobrý den.

No, já nějak nevím, jak k tomu tématu přistoupit. Na jednu stranu si představuju, kdybych byla v kůži ženy, která nemůže mít děti. Byla bych šťastná, kdyby mi nějaký muž dal sperma, samozřejmě ne přímo :-) Určitě bych zkusila umělé oplodnění a to bez dárců nejde. Takže v tomhle případě jsem pro. Ale...

Když si představím svýho chlapa, jak přijde někam do centra asistované reprodukce, nahlásí se na recepci, že chce darovat sperma a po těch všech vyšetřeních ho někam zavřou, dají mu pornočasopis, aby mohl to sperma odevzdat, tak se mi ta představa moc nelíbí. Je to přece můj chlap, tak proč by měl tuhle proceduru absolvovat? Něco jiného by bylo, kdyby to sperma bylo pro mě, to bych samozřejmě vydržela cokoliv :-) Naštěstí už tenhle problém neřeším. Děti jsou velké a muž starší, takže by ani darovat nemohl.

No a kdybych se jako mladá s někým seznámila, a ten by mi řekl, že daroval sperma? No a, to je přece jeho minulost a do té mně nic není.

Hezký den.

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Dárcovství spermatu

  • Znáte někoho, kdo daroval sperma?
  • Bavili jste se o tom někdy s Vaším partnerem?
  • Vadilo by Vám, kdyby Váš partner daroval sperma?
  • Co by Vám nejvíc vadilo?
  • Dosud jsou dárci anonymní. Myslíte, že je to správné?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo získá dárek, knihu Hot Boys (M. T. Majar) a doplňky stravy pro ženy Bioaktivní B-Mum.

cercer

Reklama