Milé ženy-in, máme pro vás vánoční dárek: Chceme, abyste do roku 2012 vstupovaly ještě krásnější. A protože krása začíná u zdraví vaší pleti, do konce tohoto roku zde najdete každý týden, vždy ve čtvrtek, jednu kapitolu seriálu, který vás naučí o svou pleť pečovat optimálně a efektivně.

Bohužel spousta žen, zejména českých, si raději koupí „hadřík“ nebo botičky než fungující kosmetiku. A když už, tak volí častěji korektor na zakrytí nedokonalostí než čistící či hydratační přípravek coby prevenci či léčbu. Potkáváme pak luxusně oblečené ženy s nemocnou dehydrovanou pletí plnou pupínků, akné nebo hlubokých vrásek. Jistě, jsou mezi námi zralé ženy, které nikdy žádnou kosmetiku nepoužívaly, a přitom mají dokonalou pleť. Jde však o naprosté výjimky. Bohužel se při práci kosmetické poradkyně setkávám s jevem spíše naprosto opačným, a to i u žen velmi mladých. Životní prostředí je čím dál horší, přibývá smogu i extrémních teplotních rozdílů, a to vše naší pleti škodí. Je nutno se účinně bránit.

skin

Již v upoutávce na letní seriál Tajemství vizážistiky si můžete přečíst, že to první, co vás na člověku upoutá, je obličej. Psala jsem o tom v souvislosti s faktem, že sebedokonalejší líčení nevypadá dobře na pleti plné fleků, pupínků a zbytečných předčasných vrásek, které není snadné zakrýt.

skin

Proč mít dokonalou pleť?

Pro skvělý pocit, sebevědomí a také možná proto, že zdravá hladká pleť signalizuje zdraví jako takové, a zdraví je pro štěstí, a tedy i úspěch člověka to nejdůležitější. Takže třeba zrovna i proto, abyste získala nejen lepšího partnera, ale i lepší práci.

Kapitola 1 (již tento čtvrtek, 8. 12.):

Víte, k jakému typu patří vaše pleť? Naučíme se rozlišovat základní typy pleti a dozvíte se, čím negativně i pozitivně ovlivníme její stav

Kapitola 2 (15. 12.):

Vyznáte se v kosmetických přípravcích? Poznáte jejich základní i nadstandardní druhy a typy

Kapitola 3 (22. 12.)

Umíte o sebe správně pečovat? Naučíte se to doslova krok za krokem...

Kapitola 4 (29. 12.)

Uvažujete o botoxu, liftingu či alespoň permanentním make-upu? Dočtete se nejen o kladech, ale také záporech jednotlivých zákroků

Čtěte také:

Tajemství vizážistiky

Reklama