Styl

Probuďte v sobě umělkyni – s vůní Imagination

Život není pouze černobílý, každá barva v nás může evokovat určitý pocit nebo zkušenost. Červená v nás probouzí vášeň a pro mnohé představuje symbol lásky, žlutá dodává energii a životodárnou sílu a zelená nás může zanést do krásného rozlehlého lesa, ve kterém můžeme v tichosti relaxovat. To, že život není monotónní, ale krásně barevný, jako malířská paleta, dokazuje i nová velice ženská vůně od Oriflame – Imagination.

Imagination

Toaletní voda Imagination je plná jiskřivých barev, které přinášejí štěstí. Inspirací pro vznik jemné vůně byl snový impresionismus francouzského malíře Claude Moneta, který s oblibou vyobrazoval přírodní scenérii. V zahradě Claude Moneta ve francouzském Giverny začala tuto vůni tvořit také naše parfumérka Nadège Le Garlantezec. Při Imaginationskládání vůně jí byly předlohou především Monetovy obrazy – Žena se slunečníkem a Jezírko s lekníny. Nadège si představila dokonalou elegantní dámu těšící se z přírody a vytvořila svěží květinovou vůni, které vévodí šťavnatá hruška. Mezi další složky vůně patří leknín a růže, které ucítíte v srdci. Toaletní voda doznívá na dřevitých tónech a pižmu, díky kterým má také excelentní trvanlivost. Půvabný nápaditý flakón zdobí kytice impresionistických květů. 

  • Objem: 50 ml
  • Cena: 599 Kč

Živelná energická vůně pro něj

Imagination

ImaginationPod neklidnými vodami oceánu spočívá nepoddajná a nepolapitelná síla plná energie. Vůně Ascendent Aqua symbolizuje tento mocný přírodní zdroj perlivými tóny grapefruitu, které vyzařují dokonalou mužnost.

  • Objem: 75 ml
  • Cena: 699 Kč

 

   
04.06.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Sestřičky [*]

    Vůni Imagination jsem dostala dárek a musím uznat, že se dárek povedl. Jak mi vůně došla hledala jsem v aktuálním katalogu na http://www.kosmetika-sleva.cz/katalog-oriflame/ a zakoupila znovu jak byla v akci. S pánskou vůní Ascendent Aqua zatím zkušenost nemám.

    superkarma: 0 10.09.2017, 16:37:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme