Bulvár

Probuďte svou krásu – buďte aktivní s Pro•Age

 

Nikoliv vzhled, ale způsob života a dobrá nálada dělají ženu krásnou. Moderátorka a herečka Hanka Švejnohová to ví moc dobře. Svými pestrými aktivitami sama dokazuje, že život ve středních letech neznamená šeď ani stereotyp. Společně se značkou Dove totiž organizuje Proage klub pro ženy ve zralém věku. Ty si pak na společných setkáních předávají zkušenosti a tipy ze života profesního i soukromého. Jednou měsíčně jsou na klub pozvány Hančiny kamarádky a známé, aby si společně vyzkoušely něco nového a neobyčejného. A to bez ohledu na to, že jim třeba zrovna bylo „pade“…

 

Zatím proběhly dvě akce klubu. V lednu se jeho členky mohly seznámit se základy břišního tance. Druhé setkání proběhlo v Divadle na Vinohradech u příležitosti představení Adina. Návštěvnice mohly obdivovat herecký výkon Veroniky Žilkové coby slavné herečky Adiny Mandlové. Dámy z klubu v nadcházejících měsících ještě zajdou na kurz keramiky. I vy se těmito aktivitami můžete inspirovat.

 

Cílem Pro•age klubu je podpořit zralé ženy v činnostech, pro které by si konečně po letech práce a výchovy dětí našly čas, ale možná jim k nim chybí odhodlání. Proto do klubu zveme také novinářky, aby se pak se svými zkušenostmi mohly podělit s čtenářkami, a tak je podpořit v aktivním přístupu k životu,“ říká Hanka.

 

A co můžete udělat vy?

Nechte se inspirovat aktivitami Hanky Švejnohové. Můžete si s vašimi přítelkyněmi založit vlastní „dámský klub“ a spolu podniknout něco nového. Ať už to bude návštěva tanečního kurzu nebo dámská jízda s produkty Dove Pro•age, určitě objevíte spoustu nových možností trávení volného času.

 

Je důležité si udržet chuť do života a pořád zkoušet něco nového,“ říká Hanka a pokračuje „Pro•age klub vznikl v propojení s kosmetickou značkou Dove a jejích produktů pro zralou pleť. Na rozdíl od obvyklých sloganů kosmetických firem Dove bere ženu takovou, jaká je. Neslibuje zázračné omládnutí, ale zaručuje adekvátní péči. Ta myšlenka se mi líbila, protože i já věřím, že krása není limitovaná věkem. Zároveň nemám ráda nereálné sliby, proti kterým Dove svou pro•age filosofií bojuje. Proč bychom měli popírat čas? Musíme si užívat každé období života/každou životní etapu plnými doušky.

 

Péče o sebe sama patří ke každé ženě

I k zralé ženě patří péče. Pojďte k ní ale přistupovat rozumně. Pokud se budete brát taková, jaká jste, nakonec z vás bude vyzařovat spokojenost a budete se cítit krásnější. Kosmetická značka Dove nabízí kompletní sadu produktů pro zralou pokožku a vlasy. V jejích reklamách tak neuslyšíte, že z vás bude po použití výrobků do rána dvacetiletý diblík. Naopak, Dove ukazuje, jaké to je být ženou v každém věku. Hledá upřímnou krásu, o kterou přirozeně pečuje.

   
25.04.2008 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Eva_CZ [*]

  Vivian: ja se teda taky divim. Protoze snesu dost, ale po jejich mydlech mam tak vysuseny ruce, ze to nema obdoby. Jediny, co na tech mydlech beru je to, ze mi vonej. Tak je mam ruzne v pradelnikach.

  superkarma: 0 27.04.2008, 22:45:27
 2. [5] dasad [*]

  Dove kosmetiku pouzivam rada, vyhovuje mi a libi se mi ze se prezentuji jako znacka pro normalni lidi. A musim priznat, ze ji taky pouzivam na dite od malicka a v pohode.

  superkarma: 0 27.04.2008, 21:15:53
 3. avatar
  [4] Vivian [*]

  lojzik: mně se zdá dost silně naparfémovaná, divím se, že to někdo doporučí na dítě...

  superkarma: 0 27.04.2008, 17:23:11
 4. [3] lojzik [*]

  značku dove mám moc ráda a používám ji i na svoje dvě malé dcerky - doporučila mi to dokonce i dětská lékařka.

  superkarma: 0 27.04.2008, 12:51:31
 5. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Dove je znacka velmi mizerna a pani Svejnohova by potrebovala pohyb, misto sezeni a kecani.

  superkarma: 0 26.04.2008, 16:24:25
 6. avatar
  [1] Léthé [*]

  Tak tak je třeba žít ...a já stále tvrdím, že ten opravdový život začíná teprve až po té, co děti vypadnou z bytu a chcípne pes .

  superkarma: 0 25.04.2008, 11:14:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme