Domácnost

Probuďte své smysly se Silan Aroma Therapy!


Aromaterapie je starobylá přírodní léčebná metoda, která pracuje s čistými esenciálními nebo éterickými oleji z nejrůznějších rostlin. V dnešní uspěchané době přitahuje stále více lidí, kteří chtějí probudit své smysly a díky relaxaci uniknout tlakům moderního způsobu života. Užít si blahodárné přírodní vůně a oddat se účinkům aromaterapie je nyní velmi jednoduché díky inovované řadě aviváží Silan Aroma Therapy od společnosti Henkel.

Řada Silan Aroma Therapy nabízí šest neotřelých květinových vůní, díky kterým vaše oděvy získají nejen hedvábnou měkkost, ale i svěží vůni trvající od rána do večera. Stačí si jen vybrat podle nálady a přání.

Nová, vylepšená řada aviváží Silan Aroma Therapy přichází s novým názvem, novou moderní láhví a novým nezaměnitelným logem zlaté kapky. Od chvíle, kdy prádlo vyjmete z pračky, se ocitnete ve světě vytříbených a dlouhotrvajících vůní. Navíc se můžete spolehnout na vysoce účinné složení těchto aviváží, díky němuž zůstanou tkaniny nádherně hebké a v dokonalém stavu.

Inovovaná řada aviváží Silan Aroma Therapy nabízí šest jedinečných vůní, z nichž tři jsou úplně nové:

Ø  NOVINKA: Silan Feel Attractive

Nový Silan Feel Attractive s exkluzivní vůni orchidejí a výtažkem letních růží zajistí, že se v šatech budete cítit skvěle a navýsost pohodlně. S inovovanou zlatou láhví a mimořádně intenzivní vůní vyzařuje Silan Feel Attractive dobrou pohodu, spokojenost a smyslnost.

Ø  NOVINKA: Silan Feel Fun

Nový Silan Feel Fun je určen pro mladší generaci. Nabízí hravou esenci maracuji a třešňových květů a najdete jej v trendy růžové láhvi, která bere zábavu naprosto vážně!

Ø  NOVINKA: Silan Feel Soft

Silan Feel Soft s jedinečnou esencí uklidňujícího lotosového květu způsobuje, že se tělo i duše uvolní díky neuvěřitelné hebkosti a pocitu vnitřní harmonie. Hledejte jej v nové, zářivě modré láhvi a připravte se na nepoznané zážitky nadpozemské hebkosti.

Ø  Silan Feel Relax

Svou jemnou směsí esenciálních olejů vydestilovaných z levandule a vanilky je Silan Feel Relax určen k navození chvilek naprostého klidu a uvolnění – k úniku z náročného dne.

Ø  Silan Feel Sensual

Silan Feel Sensual se smyslnou kombinací olejů z ibišku a růžových květů nabízí vůni, která se hodí pro zvláštní romantické chvíle.

Ø  Silan Feel Energy

Silan Feel Energy se svěží vůní grapefruitu a limetky dodá prádlu pocit zábavy a štěstí, díky němuž den začne i skončí s úsměvem.

Proč používat aviváž Silan Aroma Therapy?

Na životnost přírodních i umělých tkanin má vliv časté praní, které je zbavuje jejich hebkosti. Tkaniny tak často zhrubnou a zdrsní na dotek a látky z umělých vláken získají statický náboj, kvůli němuž se „lepí“ k pokožce a přitahují prach.

Látky a jemná textilní vlákna lze ochránit proti celé řadě nepříznivých jevů přidáním jediné dávky aviváže Silan Aroma Therapy při praní:

Ø  Prádlo ošetřené aviváží Silan Aroma Therapy absorbuje po odstředění méně vody než neošetřené prádlo, a schne tak rychleji. Hladký povrch tkanin usnadňuje jejich žehlení.

Ø  Umělá vlákna aviváž zbavuje statického náboje, takže se tolik „nelepí“ a nepřitahují prach. Díky aviváži Silan Aroma Therapy je prádlo pohodlnější, příjemné na dotek a lépe vypadá.

Ø  V neposlední řadě dodá aviváž Silan Aroma Therapy prádlu trvanlivou a neobyčejnou vůni, která probouzí smysly a životní energii.

Nová řada aviváží Silan Aroma Therapy je v prodejnách k dostání od poloviny srpna v nepřehlédnutelných láhvích se zlatými dávkovacími uzávěry. Vybrat si můžete balení o objemu 1l za 69,90 1,5l za 84,90 Kč a 2 l za 129 Kč.

Aromaterapie

·         Již ve 3. století před naším letopočtem řečtí filozofové věděli, že různé vůně mohou výrazně zlepšit naši celkovou pohodu a pozitivně ovlivnit náladu. S pojetím aromaterapie tak, jak ji známe dnes, přišel poprvé francouzský chemik Maurice Gattefosse, který na začátku dvacátých let minulého století objevil vlastnosti různých aromatických olejů. Dnes se při různých formách aromaterapie používají až čtyři tisíce přírodních vůní.

·         Esenciální oleje účinkují jemně, ale okamžitě díky přímému propojení čichového orgánu a mozku. Podle použité esence mohou mít na organismus uvolňující nebo povzbuzující účinky.

   
16.02.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [13] wich [*]

  Lilinka:

  superkarma: 0 16.02.2009, 21:29:56
 2. avatar
  [12] Vivian [*]

  SENSITIVESKIN: ocet je taky alergen
  Já používám aviváž hlavně kvůli vůni, čili bych asi s octem neuspěla

  superkarma: 0 16.02.2009, 21:12:28
 3. avatar
  [11] Lilinka [*]

  wich: Ne.

  superkarma: 0 16.02.2009, 19:12:30
 4. avatar
  [10] wich [*]

  Lilinka: A nekoušou tě svetry a šály?

  superkarma: 0 16.02.2009, 18:20:52
 5. avatar
  [9] wich [*]

  Mě je více méně jedno, jaká je to aviváž, hlavně, že plní dobře svůj účel (změkčuje a na pohled "osvěžuje" prádlo). Teď se snažím snižovat dávkování, protože ze sušičky voní víc a je měkčí. Až tak, že přebíjí vůni parfému

  superkarma: 0 16.02.2009, 18:05:51
 6. avatar
  [8] Lilinka [*]

  Aviváže nepoužívám vůbec.

  superkarma: 0 16.02.2009, 17:01:50
 7. avatar
  [7] SENSITIVESKIN [*]

  všechny aviváže jsou alergeny, stačí přidat lžíci octa

  superkarma: 0 16.02.2009, 15:31:20
 8. avatar
  [6] dajdada [*]

  Před týdnem jsem konečně vyplácala ten v zlatavé láhvi. Už ho nemám kupovat, manželovi to smrdělo, dokonce mě prosil ať mu nedávám žádnou aviváž až budu prát jeho věci, měl na tu vůni nějakou alergii nebo co.( nebo jsem to asi přepískla z dávkováním, byla to teda síla!) Tak vyzkouším jiný.

  superkarma: 0 16.02.2009, 13:51:25
 9. avatar
  [5] Nowalie [*]

  Tak ten Feel Fun jsem koupila taky ,když jsem si přičuchla k lahvi tak mi to moc nevonělo ale po vyprání bych to prádlo sežrala.Voní to fakt pěkně

  superkarma: 0 16.02.2009, 12:14:10
 10. avatar
  [4] Mipe [*]

  Mám ten ve zlaté láhvi,nevím jak se ta vůně jmenuje ale voní mi

  superkarma: 0 16.02.2009, 08:15:06
 11. avatar
  [3] o. u. [*]

  Včera jsem koupila Silan Feel Fun - to jsem zvědavá, co můj drahý na tu "mladistvost" :-)

  superkarma: 0 16.02.2009, 08:10:31
 12. avatar
  [2] MEK [*]

  taky ho používám

  superkarma: 0 16.02.2009, 06:36:14
 13. avatar
  [1] Meander [*]

  V Silanu máchám pořád, protože se po něm nedrbu jako po Lenoru

  superkarma: 0 16.02.2009, 00:19:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme