Romantika není jen požádání o ruku, alespoň tak to vidí čtenářka Multistrada. Není dvakrát nadšená z dnešních příspěvků, přesto z toho jejího není docela jasné, jak to má s romantikou ona. Je ale jasné, že zásnubní prstýnek to není...


Milý Jakube,

musím ti říct, že jsi mě s dnešním tématem příliš nepotěšil... Já vím, formuloval jsi různě ty otázky na romantiku, ale z příspěvků, co si dnes na Ženě-in zatím procházím, už se mi opravdu dělá „růžová pěna" u úst.

Já vím, každý má právo na romantiku nebo romantické představy a minimálně jednou v životě je člověk sentimentální... ale proboha, ženský, vzpamatujte se!!! Copak je pro vás jedinou romantickou chvílí v životě to, že si před vás chlap klekne a požádá vás o ruku? Já opravdu nevycházím z údivu.

Kam ten svět spěje? To pořád vychováváme uťápnuté chudinky, pro něž je životním štěstím a nejromantičtější představou pouze to, že je nějaký chlápek požádá o ruku? A přemýšlely jste, milé dámy, proč to ten váš miláček vlastně dělá? A jak to u mnohých potom dopadá?

Nechci se nikoho dotknout, jen jsem si to nemohla odpustit. Nečekala bych na začátku 21. století, že ženy budou stále myšlenkami o několik těch století zpátky. No - jejich škoda.

Multistrada

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Souhlasíte s Multistradou, anebo vám její názor přijde příliš vyhraněný?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama