Zdraví

Problémy s erekcí může pomoci vyřešit partnerka, myslíte si to také?

Sexuální život je součástí každého normálního vztahu. Pokud všechno funguje, je to skvělé. Občas se ale stává, že všechno není tak, jak bychom si my ženy představovaly, muži mohou mít např. problémy s erekcí. A to se pak týká i nás žen.

Partnerka je často hybatelkou řešení problému. Řada mužů se za svůj problém stydí, nechce ho řešit. Z ordinací sexuologů se ale dozvídáme, že impulzem k řešení problému a návštěvy lékaře je právě partnerka – díky jejímu vlivu, správně vedené komunikaci.

Přečtěte si také:

erekceA právě proto se tomuto tématu budeme v našem magazínu v následujících týdnech věnovat. Máme pro vás připravený seriál článků o erektilní dysfunkci, tedy neschopnosti dosáhnout erekce. Budete si moci přečíst rozhovory s odborníky, pohled na tento problém ze strany žen i mužů a v neposlední řadě i rady, jak se dá pomoci.

Těšte se na zajímavé rozhovory, které nám poskytli tito odborníci: as. MUDr. Lukáš Bittner, FEBU, FECSM, Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D., MUDr. Zlatko Pastor, Ph.D. a MUDr. Taťána Šrámková.

Problémy mužů i žen

Podle posledního výzkumu sexuálního chování obyvatelstva trpí během svého života asi dvacet procent českých mužů sexuální dysfunkcí, a z toho padesát čtyři procent erektilní dysfunkcí. To je docela velké číslo. Navíc jen pětina mužů, kteří nějakou závažnou sexuální dysfunkci přiznali, se radilo o svém problému s odborníkem.

Tyto problémy se ale samozřejmě netýkají jen mužů. Vždy se týkají i jejich žen, pokud žijí v dlouhodobém vztahu. My ženy si totiž často všimneme, že se něco děje, že už to není stejné jako dřív a přemýšlíme, co s tím. Chceme ten problém řešit, někdy na rozdíl od mužů. A je jisté, že svým chováním můžeme mužům hodně pomoci - nebo taky ublížit.

O tom všem si budete moci přečíst v našem magazínu!

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, budete nám chtít napsat svůj příběh, názor, piště buď pod tento článek nebo na adresu redakce@zena-in.cz.

Čtěte také:

   
31.01.2014 - Problémy s erekcí - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [4] Nick84 [*]

  Fakt? ale chce to začít řešit.

  superkarma: 0 26.03.2014, 16:25:38
 2. [3] Maťa1 [*]

  Je fakt že se někteří za to stydí.

  superkarma: 0 19.03.2014, 10:00:26
 3. [2] Kačik84 [*]

  Já tomu taky věřím. Moje teta se strejdou ho taky užívají už dlouho a jsou s nim spokojeni.

  superkarma: 0 12.03.2014, 11:55:01
 4. [1] Maťa1 [*]

  Mě problémy s erekcí pomohla vyřešit opravdu partnerka.

  superkarma: 0 11.03.2014, 15:58:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme