Domácnost

Problémy s chrupodlakem líčí čtenářka Eliana

Předposlední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu zaslala Eliana. S manželem mají doma chrupodlaka - už jméno naznačuje, že tvoreček rád chrupká... Téma dne: Chrápání.

Tématem dne je tentokrát chrápání. Odbila patnáctá hodina, své příspěvky už neposílejte. Toto je předposlední čtenářský příběh, který dnes uveřejním. Další bude následovat chvíli před čtvrtou hodinou a krátce po čtvrté se dozvíte, která čtenářka dnes dostala dárek.

Níže už příběh o chrupodlakovi od čtenářky Eliany...


Dobré odpoledne,
k dnešnímu tématu mám dokonce, co napsat. Máme domácího mazlíka. Je to chrupodlak. Přes den je zalezlý a je nenáročný na chov. Občas tedy vyleze po obědě při odpolední siestě, kdy ho slyším přes celý dům až v kuchyni u kecání na Ž-I a dává tak rytmus mému psaní na klávesnici, ale jinak je to tvor noční. Obvykle se zjeví hned poté, co muž zalehne a neví o světě. To se chrupodlak hecne a začne vyvádět. Je velmi hlučný a kdo si kdy stěžoval doma na papouška, neslyšel někdy chrupodlačí zlověstné hrdelní zvuky hodné jen motorové pily, či brzdícího Pendolína v okamžiku, kdy si nějaký červí človíček myslí, že to přes ty koleje naposledy přeběhne. To naposledy je dané. Inu nic, zpět k chrupodlakovi. Například dnes ráno bouchla Explosia (ano, tam, co se vyrábí Semtex a nemyslím ti plechovky s nápojem). Já vyskočila, sádrokarton praskl a z ložnice se ozval náš chrupodlak. Zněl mocněji než exploze a zlověstněji než výhružky naší vlády. Muž se překulil na druhý bok, zřejmě otupělý z pravidelného chrupodlačího nářku, a ani to s ním nehlo. Chrupodlak se uklidnil, hodil se na nižší tóninu a spokojeně, ukonejšen ranním zpěvem ptáků a sousedky, předl až do doby manželova probuzení. Inu věrný svému pánečkovi....
Eliana

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

Zasílání příspěvků již skončilo. Po šestnácté hodině se dozvíte, kdo dnes získal dárek:sprej proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

chrapani

 

   
20.04.2011 - Zvířátka - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] DanaD [*]

  Eliana — #3 Sml30 nech si svoje chrupodlaky, mame doam dost vlastnich

  superkarma: 0 21.04.2011, 06:30:31
 2. avatar
  [4] Odemětobě [*]

  Tak zajímavé téma a já se za vámi dnes nedostala.Sml16 U nás máme pravděpodobně chrupodlačí partu,protože řádí současně,každý v jiné tónině,občas úplně zmlknout.O to větší silou se pustí do dalšího řádění.Sem tam se neudrží a vykřikují a mlátí kolem sebe.

  Je to vtipné,pokud s tou bestiií nesdílíte jednu ložnici.Dokud se můj spánek podobá bezvědomí,tak OK.Ale nad ránem prchá z lůžka i kočka a já s peřinami pod paží,hned za ní.Nezaberu a nezaberu.

  /PS: občas bych chrupodlaka s chutí zabila i s manželem/

  superkarma: 0 20.04.2011, 16:20:13
 3. avatar
  [3] Eliana [*]

  heligona — #1 mandzarik — #2 ..až bude mít chrupodlak mláďátka, ochotně pošlu zdarma Sml57

  1. na komentář reaguje DanaD — #5
  superkarma: 0 20.04.2011, 15:56:24
 4. avatar
  [2] mandzarik [*]

  Sml52 Eli, odpouštím vše, co jsem neodpustila a neodpouštím vše, co jsem odpustila Sml67

  1. na komentář reaguje Eliana — #3
  superkarma: 0 20.04.2011, 15:30:20
 5. avatar
  [1] heligona [*]

  Eli, ty se fakt nenudíš Sml67Sml54

  1. na komentář reaguje Eliana — #3
  superkarma: 0 20.04.2011, 15:25:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme