Bulvár

Problémy s chlastem

Po skončení studií jsem se vrhla na hledání zaměstnání, jeden pohovor jsem byla nucena absolvovat v personální agentuře v Brně (ačkoli jsem z Ostravy). Protože jsem tam měla na kolejích kamarády, docela jsem se těšila, jak si to užijeme a jela den předem.

Večer byl skutečně zábavný, začali jsme u litru slivovice a doráželi se bowlemi z plechovky. Dneska by tenhle nájezd má játra vzdala a vyslala alarm asi o dost dříve, ale tenkrát ještě nebylo opotřebení tak značné...no zkrátka jsem dosti přebrala, jak se ukázalo ráno, kdy jsem měla navštívit agenturu.

Naštěstí nebyl problém s tím, že do agentury dorazím až ve 14.00, když jsem až z té Ostravy a mám to tak daleko, že...

Tak jsem se ještě trochu vyspala, ale o mnoho lepší to nebylo. Osvěžila jsem se borůvkovým kompotem, sprchou, udělala ze sebe elegantní slečnu v kostýmku a vyrazila do agentury.

Nebylo mi zrovna valně, ale znát to zřejmě naštěstí nebylo, v agentuře mě milá slečna posadila do zasedačky, dala mi pár písemných testů a nechala mě mému trápení. Po chvíli soustředění nad testem se mé tělo vzbouřilo a já měla jenom pár vteřin na rychlé rozhodnutí...borůvky musely ven!

První možnost - květináč s palmou, druhá možnost vyběhnout rychle přes kancelář plnou personálních agentek zvracet na záchod (nepochybovala jsem, že by výmluvné zvuky byly dosti výrazně slyšet)...vybrala jsem si proto možnost třetí, otevřela jsem okno a ...

Byla už tma a naštěstí pršelo, dala jsem si pár loků čerstvého vzduchu, otřela si ústa kapesníkem, usadila se zpátky k testíkům...a v tu chvíli se otevřely dveře a v nich stanula další uchazečka, posadila se a začala pracovat na svých testech...

Pohovor dopadl úspěšně a problémy s chlastem (už :))) nemám.

jaska

   
12.02.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Mici [*]

  to bylo "štěstí v neštěstí"
  a ta tma ve 14hodin... no možná za totáče v Ostravě, když tady bylo ještě plno fabrik a k tomu inverze

  superkarma: 0 12.02.2005, 21:25:43
 2. avatar
  [2] berulinka [*]

  Hm,zvláštní příběh...že by ve 14 hodin byla již tma? Ta není v tuto dobu ani v zimě...špatně vymyšlený příběh

  superkarma: 0 12.02.2005, 10:45:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme