Kosmetika Menalind  professional je kosmetika pro zralou a citlivou pleť. Navíc nabízí velmi kvalitní řešení i pro ty, kteří mají potíže s únikem moči. Chceme vám doporučit speciální produkty zaměřené na čištění a ochranu pokožky zatížené inkontinencí, které navíc obsahují neutralizér zápachu a příjemně voní.

Jaké jsou typické problémy pokožky při inkontinenci?

• Podráždění kvůli častému kontaktu s agresivními látkami obsaženými v moči a stolici

• Náchylnost k opruzeninám, proleženinám a dermatitidě

Vyzkoušejte nebo doporučte svým blízkým produkty Menalind  professional, které můžete koupit v lékárnách, zdravotnických potřebách nebo přímo na stránkách www.moliklub.cz/home-cz/produkty

Doporučujeme tyto produkty:

MoliklubČisticí pěna

Rychle a šetrně čistí pokožku při úniku moči a stolice bez užití mýdla a vody.

Díky kreatinu spolehlivě chrání pokožku, udržuje na pokožce pH 5,5, které působí proti opruzeninám a dermatitidám.

MoliklubKožní ochranný krém

Efektivně chrání pokožku v intimních oblastech před agresivními látkami

v moči a stolici. Brání vzniku opruzenin a zánětů díky zinku.

Náš tip: Pokud vás trápí inkontinence, staňte se členkou MoliKlubu

MoliKlub je místem, na kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět o úniku moči. Poradíme vám, co dělat a na koho se obrátit, pokud se tato tématika týká nejenom vás, ale také někoho ve vašem okolí.

Únik moči může postihnout každého z nás, bez ohledu na věk a pohlaví. Nemusí však ovlivnit náš způsob života. Kromě praktických rad, přehledu vhodných pomůcek a cviků, získáte možnost pravidelně soutěžit. Stačí se jen zaregistrovat a stát se členem MoliKlubu na www.moliklub.cz

Pro více informací volejte na bezplatnou linku

800 100 150 nebo navštivte www.moliklub.cz

Co je inkontinence?

Močová inkontinence je porucha ovládání močového měchýře nebo neschopnost močového měchýře udržet moč. K hlavním příznakům patří opožděný začátek močení, odkapávání moči, přerušovaný proud moči, slabý proud moči a pocit nedostatečného vyprázdnění. Další příznaky zahrnují močení v noci, nutkavé močení, časté močení a bolesti při močení. Vždy se přitom jedná o nechtěný odtok  moči.

Nejedná se o nemoc, ale o signál, že v našem těle není něco v pořádku.  Mohou se s ní potýkat ženy, muži, ale i děti. . O té ženské – právě možná v souvislosti s těhotenstvím, porody a přechodem se mluví nejčastěji. Ženská inkontinence také tvoří nejpočetnější skupinu.

Reklama