Zdraví

Pro zdravé a krásné zuby


Péče o zuby a ústní dutinu je nedílnou součástí osobní hygieny každého z nás. Při péči o zuby je důležitý správný výběr zubní pasty, která má vliv na prevenci před zubním kazem a tvorbou plaku. Zubní lékaři nám radí, abychom používali kvalitní a prověřené zubní pasty, které jsou zárukou kvalitní péče. Rádi bychom vám tedy představili zubní pasty od značky Vademecum.

Většině z nás záleží na tom, aby naše zuby byly zdravé a krásné. Nejdůležitějším faktorem, kterým můžeme zdraví a krásu našich zubů prodloužit a uchovat co nejdéle, je prevence. Prevence se skládá z pravidelných odborných prohlídek a také z pravidelného a správného čištění zubů.

Čištění zubů je spjato s kvalitním kartáčkem na zuby, který musíme pravidelně obměňovat, a se zubní pastou, která působí na zuby, dásně a celou mikroflóru v ústech. Rádi bychom vás nyní seznámili s nabídkou zubních past pro dospělé od značky Vademecum

Prémiová řada:

Vademecum Express White 10 – šetrně bělí zuby, aniž by byla poškozena sklovina.  První bělící efekt je patrný již po deseti dnech. Navíc fluorid a výtažky ze šalvějového a mátového oleje pomáhají udržet zuby a dásně zdravé. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

Vademecum Expert Complete 8 – osm bylinných extraktů zaručuje kompletní péči jak zubům, tak i dásním. Kromě bělícího účinku je zubní pasta díky bylinným extraktům účinná i v prevenci proti zubnímu kazu a tvorbě zubního kamene. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

Vademecum Complete + Sensitive – zubní pasta Vademecum Complete + Sensitive nabízí kompletní péči o naše zuby i dásně. Díky speciálním bylinným složkám v podobě hřebíčkového oleje, draslíku a heřmánku zmírňuje citlivé reakce na horké, studené či sladké až v 57 % případů. Navíc působí jemně na podrážděné dásně a předchází obnažení krčků. Obsah fluoru zase přislibuje obnovu skloviny. (75 ml za 35,90 Kč a 125 ml za  38,50 Kč).

Základní řada:

Vademecum Perfection 3 - podporuje trojí účinek – kompletní hygienu ústní dutiny, svěží dech a bělost zubů. Kromě fluoru obsahuje zinek a přírodní extrakty ze zeleného čaje, čímž zaručuje výborné vyčištění zubů. Svěžest zajišťuje kombinace dvou mátových olejů a bělost je dílem výtažku ze šalvěje. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Natural White – obsahuje bělicí komplex, heřmánek, šalvěj a fluorid. Denním čištěním pastou Vademecum Natural White vaše zuby získají zpět svou přirozenou bělost. Fluor zároveň zuby posiluje a chrání je před zubním kazem. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Anti cavity + Naturel - receptura pasty Vademecum Anti Cavity + Naturel s rostlinnými výtažky šalvěje, meduňky, tymiánu a heřmánku, a s klinicky testovanou kombinací vitaminů zklidňuje  podrážděné dásně a  pomáhá chránit před zánětem dásní. Současně Fluor činí zuby odolnějšími a chrání je proti zubnímu kazu. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 29,90 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Anti plaque + Eucalyptus - díky receptuře obsahující výtažky máty a eukalyptový olej přináší jedinečný pocit dlouhotrvající svěžesti. Fluorid současně zuby posiluje a chrání proti bakteriím. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Ultra Fresh 12 - jedinečná gelová receptura obsahuje přírodní mátový olej, který zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Receptura je navíc obohacena o mikročástice, má zvýšený čistící účinek a poskytuje kompletní hygienu ústní dutiny. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě za 35,90 Kč.

Jaké máte oblíbené zubní pasty? Podle čeho si je vybíráte? Kupujete nějaké speciální – například bělicí, s bylinkami... nebo to neřešíte a kupujete, co vám přijde pod ruku? Napište nám o tom...!

   
05.01.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Elvie [*]

  Přesně tak, na pastě až tak nezáleží - důležitá je pravidelnost a technika.

  superkarma: 0 06.01.2006, 06:18:07
 2. avatar
  [6] Vivian [*]

  Vademecum používáme, ale nemyslím si, že by mezi ní a jinými pastami byl nějaký rozdíl... Nikdy jsem neslyšela ani nečetla, že by nějaký zubař říkal, že výběr zubní pasty je důležitý Většinou mi říkali, ať si vyberu tu, která mi bude chutnat, nebo že pasta je jen pro vůni . Důležitá je z tohohle hlediska spíš technika čištění zubů a složení stravy.

  superkarma: 0 05.01.2006, 14:35:08
 3. avatar
  [5] NANYNKA [*]

  sensitivku používám,vyhovuje mi...jen ta uvedená cena se mi zdá pofidérní .já ji kupuji 75ml za 59,-!

  superkarma: 0 05.01.2006, 11:47:23
 4. avatar
  [3] Aka [*]

  Dobrý doktor Vám na otázku, "Jaká je nejlepší zubní pasta?" odpoví "ta na zubech".

  superkarma: 0 05.01.2006, 08:32:24
 5. avatar
  [1] Trinitty20 [*]

  Jo jo Vademecum používám zatím jsem spokojena hlavně s tou bělící pastou

  superkarma: 0 05.01.2006, 07:59:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme