Péče o zuby a ústní dutinu je nedílnou součástí osobní hygieny každého z nás. Při péči o zuby je důležitý správný výběr zubní pasty, která má vliv na prevenci před zubním kazem a tvorbou plaku. Zubní lékaři nám radí, abychom používali kvalitní a prověřené zubní pasty, které jsou zárukou kvalitní péče. Rádi bychom vám tedy představili zubní pasty od značky Vademecum.

Většině z nás záleží na tom, aby naše zuby byly zdravé a krásné. Nejdůležitějším faktorem, kterým můžeme zdraví a krásu našich zubů prodloužit a uchovat co nejdéle, je prevence. Prevence se skládá z pravidelných odborných prohlídek a také z pravidelného a správného čištění zubů.

Čištění zubů je spjato s kvalitním kartáčkem na zuby, který musíme pravidelně obměňovat, a se zubní pastou, která působí na zuby, dásně a celou mikroflóru v ústech. Rádi bychom vás nyní seznámili s nabídkou zubních past pro dospělé od značky Vademecum

Prémiová řada:

Vademecum Express White 10 – šetrně bělí zuby, aniž by byla poškozena sklovina.  První bělící efekt je patrný již po deseti dnech. Navíc fluorid a výtažky ze šalvějového a mátového oleje pomáhají udržet zuby a dásně zdravé. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

Vademecum Expert Complete 8 – osm bylinných extraktů zaručuje kompletní péči jak zubům, tak i dásním. Kromě bělícího účinku je zubní pasta díky bylinným extraktům účinná i v prevenci proti zubnímu kazu a tvorbě zubního kamene. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč.

Vademecum Complete + Sensitive – zubní pasta Vademecum Complete + Sensitive nabízí kompletní péči o naše zuby i dásně. Díky speciálním bylinným složkám v podobě hřebíčkového oleje, draslíku a heřmánku zmírňuje citlivé reakce na horké, studené či sladké až v 57 % případů. Navíc působí jemně na podrážděné dásně a předchází obnažení krčků. Obsah fluoru zase přislibuje obnovu skloviny. (75 ml za 35,90 Kč a 125 ml za  38,50 Kč).

Základní řada:

Vademecum Perfection 3 - podporuje trojí účinek – kompletní hygienu ústní dutiny, svěží dech a bělost zubů. Kromě fluoru obsahuje zinek a přírodní extrakty ze zeleného čaje, čímž zaručuje výborné vyčištění zubů. Svěžest zajišťuje kombinace dvou mátových olejů a bělost je dílem výtažku ze šalvěje. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Natural White – obsahuje bělicí komplex, heřmánek, šalvěj a fluorid. Denním čištěním pastou Vademecum Natural White vaše zuby získají zpět svou přirozenou bělost. Fluor zároveň zuby posiluje a chrání je před zubním kazem. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Anti cavity + Naturel - receptura pasty Vademecum Anti Cavity + Naturel s rostlinnými výtažky šalvěje, meduňky, tymiánu a heřmánku, a s klinicky testovanou kombinací vitaminů zklidňuje  podrážděné dásně a  pomáhá chránit před zánětem dásní. Současně Fluor činí zuby odolnějšími a chrání je proti zubnímu kazu. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 29,90 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Anti plaque + Eucalyptus - díky receptuře obsahující výtažky máty a eukalyptový olej přináší jedinečný pocit dlouhotrvající svěžesti. Fluorid současně zuby posiluje a chrání proti bakteriím. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě 125 ml za 35,90 Kč.

Vademecum Ultra Fresh 12 - jedinečná gelová receptura obsahuje přírodní mátový olej, který zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Receptura je navíc obohacena o mikročástice, má zvýšený čistící účinek a poskytuje kompletní hygienu ústní dutiny. K dostání v krabičkovém 75ml balení za 33,50 Kč a ve stojící tubě za 35,90 Kč.

Jaké máte oblíbené zubní pasty? Podle čeho si je vybíráte? Kupujete nějaké speciální – například bělicí, s bylinkami... nebo to neřešíte a kupujete, co vám přijde pod ruku? Napište nám o tom...!

Reklama