Ženy sledující módní trendy rády investují do drahých kovů – zejména do kousků s duhovým povrchem či v lesklých metalických barvách. Nyní může takto fantasticky zářit i váš účes. Syoss Mixing Colors, řada barev na vlasy profesionální kvality se dvěma namixovanými, vzájemně sladěnými tóny, přináší tři nové vzrušující odstíny Glam Metallics, díky nimž můžete v pohodlí domova dosáhnout módní barvy vlasů se stylovým metalickým efektem.

Novinka Syoss Mixing Colors Glam Metallics je první vlasová barva

s profesionálním mixem sytého základního tónu a módního metalického tónu pro fascinující lesk s metalickým efektem. Technologie Mixing Colors vychází z koncepce mísení dvou vzájemně sladěných tónů - sytého základního tónu a zároveň módního zářivého tónu. Tyto složky jednoduše smícháte, čímž vytvoříte fascinující směs zářivých barev s odlesky. Můžete se spolehnout, že výsledkem bude barva vlasů jako z kadeřnického salonu. A navíc si ji dopřejete v pohodlí domova a za dostupnou cenu!

Metalický chromově plavý, metalický měděně červený a metalický zlatavě hnědý jsou tři nové odstíny se stylovým metalickým efektem z rozšířené řady Syoss Mixing Colors. Dokonale vyhovují módním trendům této sezóny a žhavý kovový trend přinášejí všem ženám až domů. Základní odstín Glam Metallics dodává vlasům intenzivní barvu a zaručí dokonalé krytí šedin. Módní odstín s vysokým obsahem barevných pigmentů pak propůjčí vlasům mnohobarevné odlesky a výjimečný metalický třpyt.

syoss

Současné módní trendy se neobejdou bez třpytivých flitrů, stříbřitých šupinek nebo kůže se zářivou kovovou úpravou – to jsou vysoce dekorativní, sebevědomé módní prvky, které překonávají všechny ostatní doplňky. Ve vší té nádheře by měl být make-up i účes poněkud střízlivější, ale platí, že barva vlasů musí ladit se třpytivým oblečením. Syoss Mixing Colors Glam Metallics se podřizují tomuto trendu a barva vlasů se tak může stát opravdovým módním výstřelkem. Milovnice módních trendů mohou sáhnout po zlaté a dopřát si tuto velkolepou barvu vlasů v pohodlí vlastního domova. Na druhou stranu, žádný jiný odstín nevyjádří chladnou eleganci lépe než mrazivá chromová. Pro působivý vzhled je pak zářivá měděná tou nejlepší volbou.

Kolekce Syoss Mixing Colors Galm Metallics je k dostání ve třech metalických odstínech:

  • 5-86 Metalický zlatavě hnědý
  • 6-27 Metalický měděně červený
  • 9-15 Metalický kovově plavý

Syoss Mixing Colors Glam Metallics se na pultech obchodů objeví v září 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 139,90 Kč.

Reklama