Lenka

Lenka najela na intenzivní tréninky (které trvají bez přestávky 60 minut). Střídá při nich horní a dolní polovinu těla, cvičí tedy tzv. kolový trénink. Pauzy jsou jen na dodržení pitného režimu při cvičení. Posilování problémových partií probíhá v těchto počtech opakování:

Hýždě 3 série po 30–40 opakováních

Břicho 3 série 30–40 opakování

Prsa 3 série po 12 opakováních

Využívají i prvků jógy.


 

Lenka už se teď cítí lépe, dokonce prý pozoruje i první známky změny na těle: „Oblečení je mi v pase volnější,“ sděluje se zjevnou radostí v oku. „S trenérkou jsem maximálně spokojená. Připravila mi cviky na doma, abych mohla trénovat, když bude venku ošklivo a nebudu moct na brusle.“  

A co, Lenko, chuť na sladké?

„Mlsná mě občas honí, ale čokoláda v balíčku není, tak co nadělám.“

 

  


Míry Lenky v cm ze dne 27. 4. 2007

prsa 95

pas 82

boky 104

obvod stehna 61

biceps 30

 

Váha 72,3 kg
podkožní tuk
33,9
BMI 24,2

  

Blanka
Cílem tréninku bude hlavně posílení prsního, mezilopatkového svalstva a svalů u páteře, hýžďových svalů a ohybačů hlavy tak, aby vymizelo tzv. hurvínkovské předsazení hlavy. „Dbát na správné držení těla budeme během celého cvičení,“ dodává Mirka a své slovo drží.

Blanka po tréninku také jezdí na rotopedu, a to 45 minut, při nachlazení to bylo 10 před tréninkem a deset po tréninku.


Na Blanku si Mirka připravila cvik, kterému soukromě říká „Zeman“, a spočívá v tom, že intenzivní snahou zasunout v leže bradu co nejvíc k hrudníku vzniká několikero působivých podbradků. „Čím víc, tím líp," směje se poněkud škodolibě Mirka. „Hlavně to nefoťte, Markéto, to fakt nevypadá hezky.“

Nevypadá, a proto jsem to vyfotila J.
(Blanka sice měla trošku problém se soustředěním, ale to jsem já při držení foťáku měla taky...)


Strava by prý mohla být pestřejší. Sušenky chutnají jako hlína ze zahrádky, ale jinak to jde. „Spíš mám problém s velikostmi porcí. V poledne mi oběd nestačí a večeři mám problém dojíst,“ stěžuje si Blanka.

 

Míry Blanky v cm ze dne 26. 4. 2007
prsa 95

pas  83

boky 105

stehna 59

biceps 29

 

Váha 68, 4 kg

podkožní tuk 27,6

BMI 22,2

 

 

A co bude příště?

Příští reportáž ze cvičení vám přinese Richard, těšíme se, jak bude takový trénink vypadat z pohledu redaktora.

 

 

POZOR POZOR!
V průběhu tří měsíců můžete sledovat obě naše soutěžící, jak si plní svůj cíl, mění svůj životní rytmus a hubnou (nejen) do plavek. V průběhu této akce proběhne hlasování o to, která dívka je Vám sympatičtější! Ta, která získá v hlasováních celkově největší počet bodů, získá od společnosti Diet Plus jako bonus šek v celkové hodnotě 3.000 Kč, za který si bude moci volně vybrat zboží z jejího sortimentu až do výše této hodnoty. Váš hlas je slosovatelný a můžete vyhrát balík luxusní kosmetiky!

Hubnete s námi? Pošlete nám fotky! My vás odměníme drobným dárkem! 

 

 

   

 

 
           Čtenářky cvičí s osobní trenérkou Mirkou Vošickou a Veronikou Ščukovou v příjemném prostředí salonu Centra krásy na Václavském náměstí.

Reklama