Novinky

Pro odvážné: Kanadské vojtěškové granule

Nejen o drahé kandské vojtěškové medicíně, ale také o dalších zvláštních léčebných postupech napsala k dnešnímu tématu čtenářk Pajda. Vyhnat bacila můžete třeba slivovicovým čajem...

Pojďte vyhnat bacily se čtenářkou Pajdou...


Posílám recept, který je zaručeně zázračný a zabírá. Pro ty nevěřící: je ze zámoří, z úžasné země, kde jak víme, všechno funguje na 100%...totiž přímo z New Yorku.

Vezmeme velký hrnek - ten největší, který máme - a z 1/4 jej naplníme slivovicí. Kde ji v NY vzali, to nevím, ale podotýkám, že recept je opravdu autentický a od člověka, který v Evropě sice byl, ale omezil se na Paříž. Přidáme sáčky s čajem - množství je dáno velikostí hrnku - tak, aby vznikl hodně silný čaj. Zalijeme vařící vodu do 3/4 a zbývající čtvrtinu doplníme medem. Vyndáme sáčky. Rozmícháme a co nejvřelejší vypijeme, nejlépe někde blízko postele. Ono to sice nijak extra nezabere, ale neznám nikoho, kdo by při použití dost velkého hrnku nezůstal aspoň 24 hodin ležet. A neznám nachlazení, které by za 24 hodin v teple aspoň trošku nepovolilo...

Jinak docela hnusný, ale osvědčený recept je natírání husím neb kachním sádlem s přidáním různých bylinek. Obvykle se používá na hrudník, většinou s mátou nebo s jinou záležitostí.

Dost divný prostředek proti bolení zubů je čaj z jednoho dílu heřmánku a jednoho dílu máty. Pokud totiž nemáte zkažený zub, ale zánět dásní, pak tenhle čaj nejen desinfikuje, ale zároveň uvolňuje a tím pádem hnis odtéká a rána se hojí mnohem líp, než bez něj.

A asi nejhnusnější, co jsem kdy pozřela, byly vojtěškové granule od jisté nejmenované kanadské firmy. Jestli fungovaly, to vážně nevím, ale jakmile jsem si otevřela lahvičku s touhle poměrně hodně drahou medicínou, naše morče stouplo na zadní a začalo hvízdat... takže zřejmě opravdu přírodní produkt.

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. 2. 2013: Léčivé fujtajbly

 • Znáte (a používáte) nějaký léčivý „fujtajbl“?
 • Jakou nepříjemnou, odpornou, nebo dokonce bolestivou léčebnou procedurou jste prošla?

Na téma o léčivých fujtajblech a nepříjemných léčbách pište své příspěvky formou zážitků a zkušeností na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 15. 2. 2013, 15.00 hodin. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Po skončení tématu se dozvíte, kterou z přispěvatelek odměníme pěkným dárkem: meruňkovým a třešňovým šamponem GARNIER KIDS.

garnier

   
15.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] free [*]

  Dětem jsem na hrudník škrábala špek.

  superkarma: 0 23.02.2013, 01:46:42
 2. [4] Trefa [*]

  Trefa:caj vas neporazil,ale zacala ucinkovat ta slivovice.

  superkarma: 0 17.02.2013, 18:09:55
 3. avatar
  [3] SStream [*]

  slivovici bych rozhodně neničila vařící vodou, když tak post factum do čaje Sml30

  superkarma: 0 15.02.2013, 14:51:11
 4. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml52Sml67

  superkarma: 0 15.02.2013, 14:29:09
 5. avatar
  [1] DanaD [*]

  Sml16 tak morce si pochutnalo

  superkarma: 0 15.02.2013, 13:44:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme