Tak pro mne mají magickou moc vánoce.Když jsem byla malá,nejkrásnější bylo období věřit,že Ježíšek naděluje dárky,celou rodinu jsem otravovala,aby mu napsali dopis a ten jsem dávala za okno.Až mne napadl jiný tip na dárek,psalo se znovu a dopisy se vyměnily.

Moje starší sestra mi povídala,že se andělé spouštějí po zlatém provaze na zem,ona je viděla,tak jsem utíkala abych je taky viděla a mrzelo mne,že už tam nebyli,chtěla jsem na ně čekat,ale mamka mne volala,abych šla domů,nebo zmrznu.Stromeček jsem chtěla strojit už na Mikuláše,jak jsem se nemohla dočkat Ježíška.Zlaté prasátko že nepřišlo,když jsem nic nejedla,to mne teda naštvalo,pamatovala jsem si to na něj a další rok už jsem mu nevěřila a tajně jsem baštila,no co si myslí,já jsem ho chtěla vidět a ono nedorazí.

Zvonění zvonečku bylo jako výstřel ze startovací pistole,ale beztak jsem toho Ježíška zase neviděla,byl rychlejší a taky neviditelný,jak mi vysvětlila mamka.A to jsem dávala pozor,jestli ho neuslyším,jak bude nakládat dárečky,ale ani to ne.Vánoce pro mne byly nejkrásnější svátky v roce a jsou kouzelné i teď,stále zvoníme na zvoneček a posloucháme pohádky,těšíme se na překvapení z dárků.Vnímám vánoce jako láskyplnou magii a láska má přece magickou moc!Ještě hezčí jsou,pokud napadne sníh,to je potom pravá bílá magie.

Text nebyl redakcí upraven.

U nás Ježíšek chodil oknem a vždycky po něm na koberci zůstávaly stopy od sněhu :)

Dnes si povídáme o tom, co pro vás má magickou moc. Pište nám své názory na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás odměníme kosmetikou od Avonu. Ve hře je tělový peeling s výtažky z Mrtvého moře a pěna do koupele.

Reklama