K nakupování dárků v lékárně se přiklání také čtenářka Boros. Ale nakupuje tam jen dárky pro maminku, ostatní členové rodiny takové dárky moc neocení.

Pokud si obdarovaný přeje dárek z lékárny, pak je to ten nejlepší. Více v příspěvku čtenářky Boros...


Já se přiznám, já v lékárně dárky nakupuju. Pro maminku (73 let). Ona totiž nic pod stromeček nechce, všechno má apod. Když jsme jí chtěla udělat radost nějakým tím třeba kloubním mazáním, tak si ho nechtěla vzít, že je to drahé. Nakonec jsme se teda dohodli, že ho má například k svátku. Pak jsem jí něco koupila i pod stromeček a říkala, že to jsou nejlepší dárky - že myslíme na její zdraví a přitom se nikde nepovalují nepotřebné věci. Takže Ježíšek nakupuje v lékárně podle zdravotních potíží (které si ovšem maminka nepřipouští), většinou to spojí s nějakým dárečkem i k svátku (brzy po Vánocích), ale na narozeniny nakupuju něco pro radost. Třeba knížky. 

Dětem už v lékárně nenakupuju, ale když byly mladší, nosil jim každý rok Mikuláš Marťánky - velké balení s nějakým tím dárečkem uvnitř (mají různé akce) a ovoce. Mikuláš domácí. Mikuláš u babičky - tchyně jim nosil hromadu nejrůznějších sladkostí, Mikuláš od babičky druhé jim posílal nejrůznější oříšky - celkem pravidelně, dokud byli malí. Teď už Mikuláš nechodí, ale koupíme si nějaké dražší ovoce a děláme, že nám ho přinesl.

Manželovi jsem jednou koupila ve firmě Walmark nějaké doplňky na zhubnutí, ale to bylo jen jednou a po dohodě s tchyní, protože ta mu kupila osobní váhu.

Takže lékárna ano, ale pouze a jedině pro jednoho člověka, který má z těch dárečků radost.

Boros

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama