Naplánovat si dovolenou není vůbec snadné - sladit dovolenou manžela s prázdninami dětí a vaším volnem. Někdy se bohužel stane i to, že se nepodaří vše naplánovat tak, aby se vám vaše dny, zrovna v tomto pohodovém čase, vyhnuly obloukem. Pak odjíždíte na dovolenou s trpitelskými pocity a s balíkem hygienických vložek. 

Dovolená je věcí pohody! Vyzkoušejte tampony Kotex®. Je to moderní a praktický způsob, jak si dovolenou užít.

Své starosti s koupáním tak můžete hodit směle za hlavu! Značka Kotex®  nabízí bezpečné řešení a dokonale naslouchá potřebám a přáním žen. Kromě toho dbá i na svůj image, který je moderní, dynamický a přitom příjemný.

Tenké tampony Kotex®  mini jsou užitečné, pokud na dovolenou odjíždíte s končící menstruací. Jsou vám pojistkou proti nechtěnému špinění a jsou tak tenké a pohodlné, že na ně málem zapomenete! S tampony Kotex®  je vaše dovolená v suchu.

Výborným pomocníkem nejen na dovolené budou pro vás kvalitní tampony Kotex®, vybrat si můžete ze tří druhů podle síly krvácení – Mini, Normal, Super – a ze dvou formátů balení – po 8 ks a po 16 ks. Tampony Kotex® mají jednoduché a praktické otevíraní – stačí otočit a obal je otevřený. Určitě vás potěší i jejich unikátní, moderní a přitom velice diskrétní design s kytičkami, srdíčky a jahůdkami.

Navíc máme skvělý tip: právě můžete v obchodech najít skutečně letní supernabídku. V rámci akce „2+1“ dostanete ve speciální nabídce 3 balení a zaplatíte jen 2. Získáte tedy jedno balení Kotex® tamponů ZDARMA. Tak budete mít zásobu na celé léto a ještě za výhodnou cenu.

Kotex ti sedne. Tečka.

Více najdete na www.kotex.cz  a na www.inspirovanozenou.cz

Reklama