Rádi dobře vypadáme. Pro to, abychom byly krásné, si kupujeme kvalitní kosmetiku, pečujeme o sebe, snažíme se udržet krok s módou, chceme vypadat dobře.

Procesy stárnutí ale nelze zastavit. Geneticky je dáno, že někdo stárne rychleji, nebo naopak na svůj věk vypadá velmi dobře. Stejně ale řešíme stárnutí pokožky, vrásky, ztrátu elasticity pokožky. Jednou z forem řešení investice do naší krásy jsou injekční aplikace na specializovaných klinikách. Tyto aplikace jsou dobré i jako prevence!

Rádi bychom představili vysoce profesionální kliniku v Praze - MYCLINIC, která se specializuje na péči o obličej za pomoci injekcí.

I když už nevypadáme na dvacet let, důležité je mít ze sebe dobrý pocit a vyzařovat ho. Injekční aplikace vám umožní vylepšit váš vzhled, aniž by vám úplně změnily obličej. Změny jsou jen nepatrné. Budete vypadat mladší a více svěží, ale současně si zachováte charakter a osobnost vašeho obličeje.

Ať se jedná o méně vrásek, plnější rty nebo lepší kontury obličeje, v dnešní společnosti je naprosto přijatelné, že chceme bojovat s příznaky stárnutí. Injekční aplikace vám umožní získat měkké, oblé tvary a hladké linie v obličeji. Drobná výplň na strategických místech vás může zbavit ostrých hran a únavy v obličeji a zajistit vám mladší a více svěží vzhled. Velkou výhodou injekčních aplikací je samozřejmě to, že zákroky jsou neoperativní, šetrné a relativně malé. Rychle se po nich zotavíte, budete vypadat skvěle a mít ze sebe zase dobrý pocit.

MYCLINIC je nová, moderní a vysoce profesionální klinika v Praze, specializovaná na péči o obličej za pomoci injekcí. Tyto takzvané „injekční aplikace“ je velmi vhodné využívat již v relativně nízkém věku. Jedná se o jednoduchý a šetrný zákrok s vysokou účinností. Méně vrásek, plnější rty, větší objem pokožky a lepší kontury obličeje se tímto stanou dostupnými pro každého. Výsledkem je mladistvý a svěží vzhled bez operací.

MYCLINIC má k dispozici tým lékařů a odborného personálu, který byl vyškolen a instruován nizozemskými specialisty v oboru injekčních aplikací. V klinice MYCLINIC se můžete spolehnout na individuální péči nejvyšší kvality. Konec konců není jen důležité dobře vypadat, ale je i příjemné nechat se hýčkat.

MYCLINIC nabízí několik produktů, včetně velice známé a dlouhodobě testované látky BOTOX® / DYSPORT®. Pečlivě sledujeme ale i nejnovější vývoj v oboru. MYCLINIC je proto první klinikou v Praze, která provádí aplikace produktu Bio-Alcamid® a první klinikou v České republice, která provádí ošetření PMS/silikonovým olejem.

BIO-ALCAMID®: Implantát pro hluboké vrásky, rýhy a kosmetické korekce.
BOTOX/DYSPORT®: Uvolňuje mimické vrásky.
RESTYLANE®: Tělu vlastní kyselina vyhlazuje rýhy a vrásky a zlepšuje konturu rtů.
SILICON OIL/PMS Jeden z nejstarších injekčních implantátů, který je ideální pro výplně rtů a menších vrásek.

KONZULTACE
Ošetření vždy začíná podrobnou konzultací s jedním z našich lékařů. Proberou s vámi vaše přání a očekávání. Prohlédnou si dotčené oblasti a určí závažnost vašich rýh a záhybů, kolik výplně je potřeba a jaký druh ošetření by byl nejúčinnější. Poskytnou vám upřímné a realistické rady a spolu s vámi vypracují osobní plán ošetření podle vašich zvláštních potřeb. Naší filozofií v MYCLINIC Prague je zajistit, aby naši klienti dostávali spolehlivé a objektivní informace. Chceme dát vašim očekáváním tu správnou perspektivu, abychom vám umožnili správně si vybrat bez jakéhokoli zklamání.

Během procesu konzultací budete informováni o:
- všech možnostech a omezeních každého druhu ošetření
- podrobnostech jakékoli kontraindikace
- jaké výsledky lze očekávat
- pravděpodobné délce zotavení a jakémkoli následném nutném ošetření
- jaké léky užívat spolu s návodem k jejich použití
- potenciálních komplikacích a rizicích
- společné dohodě o ošetření mezi vámi a MYCLINIC
- nákladech na ošetření

Můžete se rovněž na cokoli zeptat.

DOHODA O OŠETŘENÍ
Pokud se rozhodnete podstoupit ošetření, připravíme společně s vámi dohodu o ošetření, kterou podepíšete vy i lékař. Jednu kopii dostanete vy a druhá kopie bude uložena ve vaší složce. Takto postupujeme proto, abychom se vyhnuli jakýmkoli nedorozuměním o sjednaném ošetření. Po podepsání dohody se stanoví datum ošetření.

OŠETŘENÍ
Injekční produkty se aplikují pomocí velmi tenkých jehel do kůže, pod kůži nebo do svalu, a to podle druhu produktu. Jelikož některé partie obličeje mohou být citlivé, může lékař použít anestetický krém nebo kombinaci výplně a anestetické tekutiny. V některých partiích se použije dentální anestetikum. Tato opatření mají zajistit, aby ošetření bylo co nejpříjemnější.

Podle toho, jaký produkt se použije, provede se pak masáž kůže pomocí speciálního krému nebo se kůže zchladí sáčkem s ledem. Lékař vás předem seznámí s každou fází ošetření.

PO OŠETŘENÍ
Každý injekční produkt má různé účinky. V zásadě byste měli hned druhý den po operaci vypadat k světu. Někdy může být kůže rudá a opuchlá a občas se objeví modřiny. Obvykle lze jakékoli zčervenání nebo modřinu zakrýt líčidly. Během několika dní po ošetření by se kůže měla zase vrátit do normální podoby. Délka zotavení záleží na rozsáhlosti ošetření a použité technice a výplni. Naši lékaři vám řeknou napřed, jakou reakci můžete očekávat. Po ošetření klienty vybízíme, aby nám položili přímé dotazy nebo sdělili své obavy ohledně následků ošetření.

Můžete se těšit na další články! Představíme vám jednotlivé zákroky, jejich použití, význam a možnosti.

Více informací najdete na www.myclinic.cz

Reklama