Každé miminko je jedinečné, má své potřeby a vyvíjí se svou vlastní rychlostí. Philips právě nyní přichází s novými dudlíky Philips AVENT Mini určenými pro děti ve věku 0 - 2 měsíce, které pomohou podpořit přirozený vývoj dítěte, přizpůsobí se jeho měnícím se potřebám a maminkám usnadní péči o miminko od prvních dnů. Nové dudlíky Philips AVENT Mini plně respektují vývoj dutiny ústní. Mají jemný silikonový sosák, takže přinášejí miminku naprosté pohodlí, a jejich malý a lehký plochý štítek perfektně sedí v okolí úst, aniž by jakkoliv dráždil nos.

dudl1

Všichni novorozenci mají od samého začátku vyvinutý velmi silný sací reflex, většina malých dětí mezi jednotlivými kojeními hodně spí. Nicméně u každého miminka se čas od času dostaví okamžik, kdy je nakrmené, ale bez maminčina prsu v ústech poněkud neklidné a potřebuje utišit. Nové dudlíky Philips AVENT Mini nabízejí uspokojení kojencova přirozeného sacího reflexu, navíc jejich malý, symetrický a ortodonticky vyhovující silikonový sosák neohrožuje režim kojení.

Dudlík svým tvarem drží miminku bezpečně v ústech, čímž zajišťuje novorozenci naprosté pohodlí a útěchu, stejně tak pomáhá rodičům s nastavením denního a nočního režimu dítěte. Navíc velmi lehký plochý štítek dudlíku umožňuje neustálé proudění vzduchu a předchází tak možnému podráždění citlivé pokožky v okolí úst. A protože je hygiena již v novorozeneckém období velmi důležitá, jsou dudlíky Philips AVENT Mini standardně dodávány v praktické hygienické krytce a lze je jednoduše a bez problémů sterilizovat.

Philips AVENT se již třicet let zabývá vývojem produktů pro nejmenší, který je založený především na spolupráci s odborníky, stejně jako novopečenými maminkami. Proto ví, že mnohdy i ten nejmenší detail hraje v rodičovství důležitou roli. Všechny sosáky dudlíků Philips AVENT jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu zajišťujícího rychlé a snadné čištění, neobsahují BPA, jsou bez chuti a zápachu a obvykle vydrží déle než latexové.

Nové dudlíky Philips AVENT Mini lze od října zakoupit ve vybraných prodejnách s potřebami pro nejmenší stejně jako ve vybraných online obchodech. Dudlíky jsou k dostání v několika barevných provedeních v balení po dvou kusech s orientační maloobchodní cenou 179 Kč.  

Reklama