Milý Ježíšku,

vím že to nejdůležitější – zdraví a štěstí pro mou malou dcerku – mi dát nemůžeš. Ale kdybys mi nadělil – klidně i starší – notebook + předplacený internet na rok 2010, byla bych maximálně spokojená.

My doma počítač máme, ovšem bez internetu a využívá ho hlavně manžel, který na něm hraje hry – střílení apod. hrozně mě štve, že já si nemůžu zalézt do postele s notebookem, surfovat si, diskutovat a někdy se i trochu poškorpit s holkama na ž-in, a být spokojená s pocitem, že ten čas patří jenom mě.

A mohla bych si přilepšit nějakou prací na doma (třeba překlady nebo cokoli jiného – víš, že se práce nebojím), abych si přivydělala korunky a mohla rozmazlovat to moje skoro 7 leté děťátko.

A kdybys ani to nemohl splnit, tak tě prosím, najež mojí sestře týden v lázních. Je toho na ní taky moc. Jenže ona, na rozdíl ode mě, tomu propadá a nedokáže se zasmát a odpoutat se od toho tak, jako já.

Děkuji ti Ježíšku

maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Maje, hned to přeposílám Ježíškovi a přeji, aby byla Tvá přání vyslyšena do posledního. Také uvažuji o přeposlání přáníčka ministryni zdravotnictví. To kvůli těm lázním, aby to neměl na krku všechno Ježíšek. Přeji Ti krásný a klidný víkend. Míša

Máte dopis proJežíška? Nebo vaše děti? Chcete mu něco vzkázat? Napište mu to na redakce@zena-in.cz. Nejhezčí přání odměníme. Ježíšek jistě odmění všechna.

Reklama