Novinka s názvem Velká městská nemocnice nechá děti nahlédnout do nemocničního prostředí a vyzkoušet si jak se používá rentgen, sádra nebo nosítka. Inspiraci najdete i na nových stránkách www.duplosvet.cz.

duplo

Doktor Bolíto i sestra v akci

V DUPLO Světě je tak o všechny pacienty dobře postaráno a ve Velké městské nemocnici je pořád co dělat. Je jedno, zda přijede sanitka s pacientem, nebo je potřeba vyšetřit miminko, lékař se sestřičkou mají pořád plné ruce práce. K dispozici mají ordinaci, rentgen, invalidní vozík a sádrovnu - vše co potřebují, aby se pacientům brzy ulevilo.

Ve skutečném světě pomohou odměny, obrázky, ale také hry

duploJak nejlépe vysvětlit dětem, že návštěva lékaře může být trochu nepříjemná, ale velmi potřebná? Rodiče k tomu využívají mnoho pomůcek. Od léty prověřených obrázků, které rozdává paní doktorka, přes drobné odměny až po různé hry. Právě hry pomáhají dětem pochopit velký svět, a zmenšený, přesto reálný svět LEGO DUPLO, je k tomu ideální pomůckou. Vynikajícím průvodcem v cestě za zdravím jim nyní může být i Velká městská nemocnice od LEGO DUPLO. Děti se formou hry naučí, jak vypadá rentgen, jak se postarat o miminko, na co má pan doktor stetoskop nebo proč zlomenina patří do sádry.

Jak vybírá hračky Ježíšek?

Otázku jaká hračka je ideálním vánočním dárkem řeší určitě většina rodičů i prarodičů. Chtějí děti potěšit a zároveň zvažují i výchovné nebo vzdělávací možnosti hraček, které děti najdou pod stromečkem. Vynikajícím dárkem jsou v tomto ohledu stavebnice LEGO DUPLO. Dávají malým tvůrcům prostor využít fantazii a stavět s jednotlivých kostek, co je napadne, ale také prostřednictvím tematických setů učí poznávat, jak to chodí ve velikém světě. Děti si vyzkouší jaké to je být lékařem, pacientem, řidičem sanitky, ale také farmářem, policistou nebo hasičem.

duplo

Jak si hrají vaše děti? Podělte se s námi o jejich mistrovská díla.

Vyfotografujte umělecké kreace vašich dětí ztvárněné ze stavebnice LEGO® DUPLO® (vkládejte prosím pouze fotografie staveb, ne dětí), vložte fotografie na stránky www.duplosvet.cz s popiskem: Zn. zena-in a zkuste vyhrát Velkou městskou nemocnici od LEGO DUPLO.

Reklama