Dozajista i vám činí starosti chloupky na nohách… a nejen tam. Pro většinu z nás je odstraňování chloupků pravidelnou nutností, obzvlášť teď v období jara a léta, kdy začínáme nosit krátké sukně a kalhoty a více odhalujeme jednotlivé partie našeho těla. Nejoblíbenější, nejjednodušší a nejrychlejší způsob holení představuje tzv. „mokré holení“. K němu stačí pouze gel nebo pěna na holení, holicí strojek a voda. Právě gel a pěnu s výtažky Aloe Vera ke zklidnění pokožky pro dámské holení nově nabízí značka IDENTITY.

 

IDENTITY Shaving Gel

Je hydratující gel na holení s výtažky Aloe Vera pro citlivou dámskou pokožku. Již malé množství gelu vytvoří bohatou krémovitou pěnu s vysokou stabilitou. Obsažené výtažky Aloe Vera snižují podráždění pokožky při holení a napomáhají jejímu zklidnění.

 

IDENTITY Shaving Foam

Je pěna na holení vyvinutá speciálně pro citlivou dámskou pokožku. Nanesená pěna chloupky před holením zjemní a výtažky z Aloe Vera pokožku zklidní a dodají potřebnou vlhkost.

Aloe Vera – léčivé účinky této extrémně robustní rostliny byly využívány již ve starověké Antice. Za svou velkokapacitní zásobárnu vlhkosti vděčí Aloe průhlednému, čirému gelu, který se vytváří pod tlustou vrstvou obrovských dužinatých listů, které po nasání vlhkosti uzavřou své póry a tím si uchovají velké procento vlhkosti.

 

Značka Identity přináší na trh novinku, která představuje jednoduchý způsob holení. Pěnu nebo gel nanesete na navlhčenou pokožku, rozetřete, necháte pár vteřin působit a oholíte. Partie vhodné pro mokré holení jsou nohy, oblast bikin (třísla), podpaží. Výhody jsou rychlost, časová nenáročnost a bezbolestnost. Nevýhoda mokrého holení je rychlé dorůstání chloupků.

Několik tipů pro bezproblémové oholení:

·         Strojek veďte po směru růstu chloupků, jinak se u jemnější kůže můžou objevit po holení červené pupínky.

·         Při holení mějte pokožku vždy co nejvíce napnutou.

·         Pokožku změkčí a na holení připraví alespoň dvacetiminutový pobyt v horké vaně.

·         Před každým dalším tahem opláchněte žiletku v proudu studené vody; kombinace chladného ostří a zvlhčené pokožky zamezí následnému vzniku nepříjemných pupínků.

 

Ceny obou výrobků, Identity Shaving Foam i Identity Shaving Gel, jsou velmi přijatelné. Pěna na holení se v drogeriích a vybraných hypermarketech pohybuje kolem 57 Kč a gel na holení kolem 85 Kč. 

Reklama