Domácnost

Pro dobrý pocit z dokonale dotažených detailů


Sháníte do svého domu či bytu vhodné vypínače a zásuvky a nevíte, jak a kde si vybrat? Potřebujete vědět, které typy a barvy vypínačů se hodí právě do vašeho interiéru? Zajímají vás nejnovější trendy v oblasti domovní elektroinstalace?

Pak pro vás máme nabídku na úžasné vypínače a zásuvky! Vypínače, zásuvky a další ovládací prvky se čím dál více stávají dekorativním doplňkem interiéru, nejen funkční nutností. Proto trend směřuje k možnostem sladit vypínače s celkovým vyzněním místnosti - ať už pomocí barevné škály krycích či dekorativních rámečků, nebo materiálů, které jsou na přístrojích použity - různé dekory dřeva, kovu apod. Tyto „doplňky“ splní vaše nejvyšší očekávání na kvalitu a vzhled, dodají vaší domácnosti punc jedinečnosti a vám dobrý pocit z dokonale dotažených detailů.

 

Luxusní třešničkou na dortu ze světa vypínačů a zásuvek je řada Unica Top, která vám nabízí spojení kovu a dřeva.

Můžete si vybrat z 28 designových variant, které mohou být kombinací stříbrného či grafitového přístroje s rámečky vyrobenými z ušlechtilých dřev nebo různých typů kovů. Řada obsahuje 4 dřevěné (buk, cherry, tabaco a wenge) a 10 kovových rámečků (lesk i mat)
Tyto doplňky se například hodí pro moderní kuchyně, kde je použito dřevo a nerezové spotřebiče, nebo do moderních interiérů s převahou kovových prvků.

 

Bezpečnost především…!!!

I pro vás je nejspíše důležitým hlediskem bezpečnost nejen lidí v domácnostech, ale i různých zařízení. Na tomto místě zmiňme bezpečnostní clonky v zásuvkách, které zabrání tomu, aby dítko na průzkumné cestě bytem strčilo prsty nebo jiné předměty do zásuvky a způsobilo si tak těžký úraz. Rovněž podsvětlení vypínačů na chodbách i v jiných místnostech zvýší nejen vaše pohodlí, ale hlavně bezpečnost všech členů domácnosti ve tmě. V neposlední řadě je třeba zmínit zásuvky s přepěťovou ochranou, které mohou ušetřit značné výdaje za nové elektrospotřebiče (TV, PC, domácí kina apod.)zničené při bouřce - blesk totiž může způsobit přepětí v elektroinstalaci a tak i „spálení" koncových zařízení připojených k zásuvce.

 

Vždy něco navíc… Nepřehlédněte vymyšlené „vychytávky“, které jsou spojeny s řadou Unica Top!

Čím dál větším trendem se stávají jiné než klasické" ovládací přístroje v domácnostech. Ani vám už nestačí pouze vypínače, zásuvky, popř. stmívače? Máte zájem o pokojové termostaty, datové zásuvky, ovládače žaluzií, meteostanice, či pohybová čidla (detektory pohybu) ve stejném designu, jako jsou vypínače a zásuvky? Pak tedy požadujete, aby se vaše domácnost stala nejen co nejpříjemnější a nejpohodlnější, ale zároveň splňovala i vaše představy o kráse... Nechte se unášet svou fantazií a obklopte se harmonií barev. Kombinujte a plánujte své přístroje – využijte vícenásobných rámečků a všech ostatních možností, které vám Unica Top nabízí.

 

Inspiraci k vybavení domova potřebnými vypínači a zásuvkami z řady Unica Top i jiných designových řad (Basic, Colors, Plus, Allegro a System) najdete na přehledných stránkách www.vypinac.cz.

Specializovaný server www.vypinac.cz nabízí zajímavou službu pro všechny, kteří si nevědí rady s výběrem nejvhodnějších zásuvek a vypínačů. Na těchto stránkách si můžete prostřednictvím internetu nahrát fotografie svého vlastního interiéru a přiřazovat k nim jednotlivé vybrané produkty.

 

Pokud dům teprve stavíte nebo momentálně nemáte k dispozici fotografie svého nového bytu, můžete si na stránkách www.vypinac.cz přiřazovat jednotlivé produkty k pěti nahraným interiérům, u nichž lze libovolně měnit barvy pozadí. V rámci stránek si rovněž můžete vybrat vlastní sestavu vypínačů, zásuvek či stmívačů, přičemž program k nim jednoduše vyhledá technické parametry a orientační ceny, takže pro vás vytvoří vlastně nákupní seznam či objednávku jednotlivých výrobků. Zároveň je na stránkách uveden kompletní seznam prodejních míst (velkoobchodů a hobbymarketů), kde vypínače a zásuvky Unica koupíte, stejně jako seznam partnerských elektroinstalačních firem.

   
28.04.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Míína [*]

  k+v elektro prodává vypínače od více výrobců (Unicu taky) - ale zase na vypinac.cz máš ten pěkný konfigurátor, kde si můžeš nahrát fotky vlastního domova a sestavit si vlastní zařízení. Je fakt, že když bych si chtěla vypínače Unica pořádně prohlédnout, je lepší vypinac.cz, a když budu chtít koupit nejen Unicu, kouknu na vypinace.com

  superkarma: 0 21.05.2008, 07:52:20
 2. avatar
  [4] Meander [*]

  Ale jo, je to krásné. A už mě s tím přestaňte štvát

  superkarma: 0 28.04.2008, 12:39:11
 3. avatar
  [3] takyjaja [*]

  Me prijde uzitecnejsi stranka www.vypinace.com

  superkarma: 0 28.04.2008, 11:40:06
 4. avatar
  [2] svetluszka [*]

  a celočervenou zásuvku zase nic...

  superkarma: 0 28.04.2008, 08:18:45
 5. avatar
  [1] barasv [*]

  Hm, tak tenhle článek teda kamarádce nepřepošlu...

  superkarma: 0 28.04.2008, 07:46:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme