Ne každý je dnešním tématem nadšen. Čtenářka s nickem kobližka má doslaova husí kůži, když slyší slovo půda. Proč? To se dočtete v jejím příspěvku, za který samozřejěm děkujeme.

Ježíšmarjá, kdo vám poradil, aby jste vyhlásili téma o půdě?! Jen si vzpomenu na tu naši, jímá mě hrůza, děs.....jedním slovem horor.

My jsme koupili starý dům, kde po majitelých na půdě zůstaly krámy k nepoužití - dobře, beru to. Byli to starší lidé a tak jsme půdu celkem obstojně vyklidili. Ale proč????Ptám se já. No přece, aby tam můj milovaný muž mohl natahat sám svoje vlastní poklady. Já se ho snažím pochopit, že třeba někdy na něco bude nějakou věc potřebovat, ale co mi vrtá hlavou, proč třeba máme na půdě si 8 pisoárů, starých, který si nikdo nikam nedá. Nebo umyvadla....potřebujete nějaké? Mohu nabídnout, jsou sice použité, ale dám je zcela zdarma.

Taky je tam slušná řádka nějakých elektromotorů, jistě jsou funkční, ale co my s nimi? Jsou tam různá prkna a prkýnka, křesla, věšák po babičce, ale ne starožitný. Jinak už by stál u nás na chodbě. Na trámech visí všelijaké trubky a dráty, na zemi je snůška různorodých dlaždic a obkládaček, palubky, staré knihy, busty všech možných panovníků, státní znaky v několika provedeních, kostry ze šicích strojů, zavařovací sklenice, do kterých už nikdy nikdo nic nezavaří. Je tam kupa stoletého sena, jako památka na původní majitele, ale to, prosím vás, nehlaste nikde žádnému hasičskému sboru!

Ptám se svého muže, nač to tam, proboha, všechno máme a on vždycky řekne, že se to může hodit. Já prosím, já škemrám, já skoro vyhrožuju, aby to už konečně vyházel a když chce mít ode mě klid, slíbí, že se příští rok na tu půdu zaměří.

Jenže neříká, který rok bude ten příští. Už jsem to vzdala, půda je teda mého muže, já už na to nemám sílu. Uf...a teď mně řekněte, má taky ještě někdo podobný problém se svým mužem a půdou?Jestli ano, ráda se s dotyčnou seznámím.

Přeju pěkný den a dům bez veteše, kobližka.

Zkuste na to jít razantněji. Objednejte rovnou kontejner a uvidíte, jak se věci pohnou. Tedy pokud není váš manžel cholerik

Jste na tom podobně, milé ženy-in? Co byste kobližce poradily? Máte také na půdě skladiště nepotřebných krámů? Jak často půdu uklízíte? Našla jste při „debordelizaci“ něco zajímavého? Napište nám

redakce@zena-in.cz

Reklama