Rodina

Pro čistý nosík bez rýmy

Rýma dokáže potrápit nejen dospělé, ale i děti. Především v prvním roce života dokáže ucpaný nos kojence velmi omezit nejen v dýchání a v pocitu celkové pohody. Speciálně pro děti přichází nyní na trh nový produkt již známého přípravku proti rýmě – PHYSIOMER Baby hypertonický, určený pro děti od 1 měsíce věku.

Physiomer BabyPhysiomer Baby je vhodný pro miminka, kterým zaručuje citlivý přístup k odstranění nepříjemné rýmy. Jedinečnost přípravku je dána především jeho složením, je tvořen 100% mořskou vodou, bohatou na minerální látky. „PHYSIOMER Baby patří mezi nejšetrnější přípravky v oblasti nosních sprejů a je zároveň unikátní svým minerálním složením. Zejména kojenci potřebují každodenní důkladnou hygienu dýchacích cest, protože až do jednoho roku dýchají pouze a hlavně nosem. PHYSIOMER Baby je pro ně ideálním řešením,“ říká Marika Chrápavá, manažerka kvality Omega Pharma. K aplikaci přípravku slouží speciální nástavec, který je svou velikostí přizpůsoben dětskému nosíku a je šetrný. Miminko tak bezpečně zbaví obtíží a dovolí mu volně dýchat. K dočištění je ideální použití jemné odsávačky.

Doporučená prodejní cena Physiomer Baby 214 Kč.

   
29.10.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] MagdaN [*]

    Tak to já jsem opačného názoru, za mne je to jednička na trhu. Děti mám dvě a obě maximálně spokojeny. Musí se stříkat s rozmyslem, zmáčknout tak akorát ...ano, může se zdát, že to stříkámoc, ale pokud si do nosu stříkáte i kapky a ne kapete, tak to je stejné. Já doporučuji!!!!!

    superkarma: 0 29.10.2014, 19:47:11
  2. [1] AlčaD [*]

    Omlouvám se za svůj názor, ale absolutně NEDOPORUČUJI!!!! Když se stříkne děťátku do nosu je to jako byste mu tam "vystříkli litr vody" - šílený!!! Má to hrozně moc velkej rozprašovač a náš syn, které mu jsem to dala párkrát, protože je to úplně pro ty nejmenší miminka a myslela jsem si, jak mu s mořskou vodou pomůžu, tak...prostě mořská voda je fajn, ale výrobci by si měli sami zkusit ten rozprašovač! Jelikož to stojí docela dost peněz, tak jsme to vyhodit nechtěli, ale bohužel i na nás to byla síla! Vyhodili jsme ho protože ten rozprašovač byl neskutečnej! Toto bych opravdu zakázala a maminky, které o tomto přípravku uvažují - moje rada - NIKDY!!!!

    superkarma: 0 29.10.2014, 09:05:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme