Počítače Sony VAIO patří mezi nejstylovější osobní počítače na trhu. Nyní přicházejí novinky v podobě unikátního a variabilního VAIO Fit multi-flip PC, který se snadno změní na tablet, a ultra tenký a lehký VAIO Tap 11 s odnímatelnou klávesnicí a praktickými výhodami. 

Práce, film, tablet a kontakt s přáteli: VAIO Fit multi-flip PC se hodí za každé situace

VAIO® Fit multi-flipTM PC od společnosti Sony je notebook plný inovací, který nabízí přitažlivou kombinací produktivity a zábavy. Tímto pohybově nadaným modelem opravdu oslníte. Můžete s ním jednoduše pracovat a spravovat každodenní agendu. Unikátní multi-flipTM design a hliníkové tělo umožňují snadnou změnu z notebooku do režimu tabletu. Volnost a plynulost používání poskytuje operační systém Windows 8 PRO. Na Sonyprezentaci již nemusíte složitě dělat místo na stole, abyste ukázali kolegům, co se skrývá na vašem displeji, jednoduše ho otočíte směrem k nim. Multi-flip řešení oceníte i při sledování filmu, kdy vás už nebude rušit klávesnice před obrazovkou. Hladce a rychle se změní na tablet s citlivým dotykovým displejem. Svoje nápady nebo poznámky ze školy si snadno a rychle zapíšete. Prohlížení internetu na Full HD1 displeji bude zase o něco pestřejší. Našli jste něco zajímavého? Znovu překlopte displej a postavte VAIO do prezentačního režimu: pak si tento materiál prohlédněte s brilantně ostrými detaily a pulzujícími barvami.

SonyNa jedno nabití baterie je možné pracovat či se bavit dlouhé hodiny (6 až 10 hodin dle konkrétního modelu) bez přestávky a psát na komfortní, citlivé a podsvícené klávesnici, díky které už budete vědět, kam v šeru sáhnout. Navíc pomocí zadního fotoaparátu s 8megapixelovým obrazovým snímačem „Exmor RS for PC“ (pouze VAIO Fit 13A) můžete pořídit dokonale ostré fotografie a to i při nedostatečném osvětlení. Model VAIO Fit multi-flip PC v sobě skrývá mnoho aplikací jako například unikátní „CamScanner“, díky němuž si snadno pořídíte snímek článku, který snadno převedete na text a můžete s ním dál pracovat. Konec přepisování. K větším modelům Fit 14A/15A si můžete pořídit dotykový digitální stylus a pomocí aplikace „VAIO Paper“ psát na displej jako na papír. Krom kvalitního zvuku nabízí i aplikace pro náročnější uživatele, kteří rádi vytváří filmy či hudební samply. Pokud se chcete podělit s okolím o svoji hudbu, jednoduše se přiblížíte k notebooku reproduktory nebo sluchátky s NFC a ihned vytvoříte bezdrátové spojení bez nutnosti složitých nastavení. Zábava může začít.

Nový Sony VAIO® Fit multi-flip™ s úhlopříčkami displeje 33,7 cm (13,3“), 35,5 cm (14,0“) a 39,5 cm (15,5“) bude dostupný ve stříbrném provedení od listopadu 2013.

Předpokládané ceny vč. DPH jednotlivých modelů se liší dle vybavení:

  • Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 13“ od 29.690 do 39.990 Kč
  • Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 14“ od 19.990 Kč
  • Sony VAIO Fit multi-flip s uhlopříčkou 15“ od 24.990 do 32.990 Kč

Více než PC, více než tablet. S klávesnicí nebo bez. Záleží jen na vás

SonyDalší novinkou je ultra tenký a lehký osobní počítač s operačním systémem Windows 8. Někdy ke své práci i zábavě potřebujete výkon běžného počítače, ale někdy zase komfort tabletu. Nové VAIO Tap 11 v sobě snoubí obojí. Zvládá každodenní pracovní úkoly, kdy oceníte snadné ovládání pomocí tenké bezdrátové, magnety přichytitelné klávesnice s touchpadem. Když klávesnici nepoužíváte, přichytíte ji jednoduše k displeji, čímž vám poslouží jako ochranný kryt a zároveň vám váš Tap 11 bude automaticky nabíjet. Potřebujete si rychle napsat nějakou poznámku ručně? Na Tap 11 není problém. Díky citlivému dotykovému digitálnímu peru můžete psát jako na papír. Tenký a všestranný tablet VAIO Tap 11 se stane skvělým společníkem při přepínání programů na televizi nebo na domácím zábavním systému. Nastává tak konec hledání zapadlého dálkového ovládání mezi polštáři na pohovce. SonyVe výbavě nesmí chybět ani jednoduché sdílení hudby pomocí technologie NFC, kdy stačí jeden dotyk Tapu 11 s reproduktory, sluchátky či jiným audio zařízením. A můžete si naplno a bezdrátově vychutnat svoji oblíbenou hudbu.

VAIO Tap 11 bude dostupný od listopadu 2013 v bílém provedení v ceně od 21.990 Kč vč. DPH (bude se lišit na základě výbavy).

Reklama