Oceňuji upřímnost čtenářky s nickem Katka705. Napsala nám do redakce úplně po pravdě, že svému příteli telefon několikrát zkontrolovala... Věřím tomu, že tohle žena dělá, když má nějaký důvod, podezření... Rozumím tomu a držím Katce palce, ať už teď ten její seká latinu!

MILÉ ŽENY-IN, 

partner rád flirtuje s hezkými ženami a já se za členku této skupiny nepovažuju, takže ANO, jsem žárlivá a nejednou jsem projížděla partnerovi mobil. Dřív jsem tuto činnost odsuzovala a nechtěla se k ní nikdy snížit, ale pak přišla doba, kdy jsem začala mít jisté podezření. Jednou jsem využila situace, projela mu mobil a má intuice nelhala. Zapoměl si smazat pár esemesek a posledních hovorů a problém byl na světě. Po mém zjištění a úmyslu se rozejít, partner aférku ukončil. Skončilo to u pár schůzek u kafe a vysokého účtu za mobil. Teda aspoň co vím...  Od té doby jsem mu mobil projížděla ještě několikrát a dělám to doteď, ale naštěstí jsem už nic nenašla. Možná je ale partner jenom opatrnější, kdo ví...  

hezký víkend Katka705

Pozn. redakce: článek neprošel redakční korekturou.

Milé dámy, zajímá mě následující:

iii

  • Jak žárlíte? Jestli vůbec...
  • A jak žárlí váš partner na vás?
  • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
  • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do dnešní 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků, do předmětu e-mailu napište: zarlivost). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec tradičně ocením dárkem. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit!

Reklama