Už jste někdy byla na pánských záchodcích? Čtenářka Hanula tam občas zavítá, protože (jak píše) nechce ve chvílích, kdy je na dámských narváno, dopadnout jako Tycho de Brahe...

Čtenářka Hanula se dobrovolně přiznává k navštěvování pánských záchodků. Naštěstí odtamtud ale muže vyhostit nechce - když je tam potká, promine jim to a přejde nedorozumění s úsměvem.


Bez chlapů by se žilo těžko - nicméně...

Chodíme pravidelně s kámoškou každý měsíc na jednu akci pro ženy, dívky, paní, kámošky. Akce je v centru města - promítá se předpremiera romantického filmu. Moderátorka Hanka je vždy velice vtipná a jakmile vejde na podium, hned očima loví v davu cca 300 dam, paní a dívek a světe div se, vždy vyloví v hledišti nějakého chlapa, kterého podrobí křížovému výslechu - co tam vlastně dělá? Pán se vymlouvá, že nevěděl a určitě se červená, ale je tam milosrdné přítmí. Nakonec ho nechá být a věnuje se tombole od sponzorů. Začínám se rozhlížet - jejda to je chlapů a vedle mě sedí taky jeden...
V tom se ozývá pískot a křik - losovat znovu. Nějaký drzoun chlap si jde pro výhru. Také to těžko snáším - vždyť je to večer pro nás. Večer bez chlapů!!!
Příští večer bude film s Brosnanem - jenom se bojím, aby těch chlapu tam nebylo více než nás něžného pohlaví.

I já jsem byla už několikrát na místě, které je určené jen chlapům - znáte to - zájezd - na dámský záchod velká fronta a na pánský? Nikdo.
Řeším to velice operativně - zařvu na kámošku hlídej! A vrhám se na zakázané území. Ve většině případů to vyjde, ale už se stalo, že jsem se tam s druhým pohlavím potkala. S úsměvem dobrý den pánové jsem zaplula do kabinky. No co, o co vlastně jde? Nechci dopadnout jako Tycho de Brahe.

Hanula

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční korekturou.

Téma dne 29. 10. 2012: Vyhrazeno pro ženy

  • Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

hbJsou místa, na kterých vám přítomnost cizích mužů vadí? Myslím tím veřejná místa, kde se muži běžně vyskytují a kde byste je raději nechtěla. Pokud ano, je toto téma ušité právě pro vás! Napište mi, kam byste mužům zamezila přístup a proč. Zda třeba na daném místě máte nějakou špatnou zkušenost s muži. Své příspěvky posílejte nejpozději 29. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jejich délka nechť je rovna či delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít šanci na získání pěkného knižního dárku, totiž lechtivého románu pro ženy od ženy o tom, jak to asi vidí chlap: Hot Boys autorky M. T. Mayar.

Reklama