NestléNádech zlatavého medu v kombinaci s praženými mandlemi na vašich oblíbených křupavých cereáliích – přesně taková je novinka NESTLÉ FITNESS med a mandle. Začněte každé ráno s úsměvem a porcí lahodných cereálií vyrobených z celozrnné mouky v barvě medových slunečních paprsků!

Cereálie NESTLÉ FITNESS na podzim rozšiřují své portfolio o novinku, která obsahuje porci medu a mandlí. Oblíbené snídaňové cereálie vám tak zpříjemní ráno a navíc dodají i živiny důležité pro tělo. Obsahují totiž 5 vitamínů, vápník a navíc jsou vyrobeny ze 44,4 % celozrnné mouky. Právě celozrnná mouka má v sobě oproti bílé mouce všechny tři části obilného zrna, ve kterých je ukryto ono bohatství - vláknina, vitamin B, minerální látky a bílkoviny.

Nové ingredience přinášejí nejen vynikající chuťový zážitek, ale také něco navíc. Blahodárný med je obecně známý jako přírodní zlato díky svým posilujícím a ochranným účinkům. Křupavé mandle zase díky ukrytým cenným látkám, které přispívají ke kráse a k ochraně před nemocemi, proto jsou u žen tolik oblíbené.

NestléDejte tak tělu k snídani to nejlepší a vychutnejte si výbornou novinku. Cesta k vaší vytoužené postavě bude jednodušší a příjemnější spolu s pravidelným pohybem a správným životním stylem!

Snídaňové cereálie Nestlé Fitness med a mandle (425 g) zakoupíte v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 89,90 Kč.

Další informace o cereáliích Nestlé a kompletní portfolio najdete na www.cerealie.cz

Reklama