Vzpomínku na kapelu Kansas poslal k dnešnímu tématu čtenářka-posluchačka Gerda. Pojďte si trochu zarockovat se Stewe Welshem a Robby Steinhardtem...

A máme tu jednu vypalovačku pro posluchačku Gerdu - díky za ni!


Pěkný den přeju všem hudbymilovným i těm, kteří si dají radši řízek. Já mám ráda oboje. Ale každé ve správný čas a nemíchám to. Mohlo by se to vzájemně rušit a získat negativní znaménka. Když jsem uvažovala, co sem dát jako svou oblíbenou... tak to je šíleně těžký výběr. Mám totiž ráda klasiku, středověkou hudbu, madrigaly, Wagnera, Haydna, Beethowena, naše barokní mistry, české skladatele, mám ráda lidovou hudbu z celého světa, zvlášť gruzínské mnohohlasy, country, rock, grunge, ... - nedá se to ani vyjmenovat... tak co z toho? Nakonec mě napadlo připomenout jedu opravdu pamětnickou pecku, která mě vrací do té doby, rozhodně není vánoční, ale třeba někoho potěší, že ji připomenu.

Zdraví,
Gerda

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4.12.2012: Předvánoční rádio ŽENA-IN.cz

  • Jakou písničku posloucháte v tomto předvánočním čase?

Své odkazy na písničky na YouTUBE (pouze na tomto serveru, jiná videa uveřejňovat kvůli administraci není možné) posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4.12.2012 do 14.00 hodin. Posílejte odkaz pouze na jednu písničku (případně v několika verzích) a k němu i krátké vyprávění, proč jste vybraly právě tento song.

Jednu z přispěvatelek odměním vlasovou kosmetikou GARNIER FRUCTIS REGENERACE A LESK.

garnier

Reklama