Vztahy

Přítelův Adámek

Seděli jsme s přítelem na zemi, popíjeli šampaňské a povídali si. Takový klidný pohodový večer. S postupující mírou alkoholu v krvi se svět kolem rozmazával, měla jsem výbornou náladu a pocit, že takhle krásně jsme si snad ještě nepovídali.

Ani jsem si nevšimla, že zazvonil zvonek. Přítel se najednou zvednul a odešel a vrátil se s nějakým chlapíkem. Mohlo mu být něco ke třiceti, byl vysoký a opálený, na tváři třídenní strniště. „Dobrý večer,“ řekl a usmál se. Pozdravila jsem a zvídavě koukala na přítele, protože mi nebylo jasné, kdo ten chlapík je a ani co tu dělá touhle dobou. Navíc mě to trochu zlobilo, chtěla jsem si s přítelem ještě povídat, a teď to někdo ruší.

„To je pan Adámek, přišel spravit ten kapající kohoutek.“

„V deset večer?A jaký kohoutek ti kape?“ šeptala jsem se nedůvěřivě, ale musela jsem uznat, že v přítelově bytě nejsem zas až tak často, abych měla přehled o tom, co kde kape. „Hned jsem zpátky“, usmál se přítel, aniž by mi cokoliv vysvětlil a odešel s opáleným panem Adámkem do koupelny. Vrátil se už bez něho a náš hezký večer pokračoval. Popíjeli jsme a povídali čím dál více a byli jsme si čím dál blíže a blíže…

Hovor se stočil na erotickou notu a já se jen tak mezi řečí nechala svléknout do kalhotek. Až pak jsem si uvědomila, že v koupelně je vlastně ten chlapík.

„Počkej, vždyť může přijít,“ namítala jsem chabě, když se přítelovy prsty blížily k mým kalhotkám, aby je jemně odsunuly ke straně a jeden zajel dovnitř.

Přítel neříkal nic a klidně pokračoval. Zavřela jsem oči a myslela si, že si to jen trošku, trošičku užiju a pak to hned zastavím, aby nás tam ten opravář nenachytal. V opilosti člověk vidí věci jinak.

Když jsem oči otevřela, stál pan Adámek přímo nade mnou a se zájmem sledoval ruku mého přítele, jak mi dovádí v kalhotkách. Zpanikařila jsem a rychle se posadila. I přítel otevřel oči, ale nejenže nezpanikařil – on se usmíval a neudělal nic! Co nic, on ani nepřestal s tím, co dělal, než pan Adámek přišel! Cítila jsem, jak rudnu. Odstrčila jsem přítele, rychle se posadila a zkřížila ruce přes prsa. Koukali jsme na sebe a nikdo nic neříkal. Já hledala slova a oni asi čekali, co řeknu. Napjaté ticho.

Vzpomněla jsem si, jak jsme s přítelem mluvili o tom, jaké by to asi bylo, kdybychom na to byli tři a jak jsem říkala, že bych to na jedné straně chtěla, ale na druhé bych se hrozně bála a že si stejně takovu situaci nedokážu představit. A najednou je to tady, on tu situaci naaranžoval a já nevím, co mám dělat! V duchu jsem se snažila zanalyzovat, co mě na milování s dvěma muži vlastně tak děsí. Na nic jsem nepřišla.

Dívala jsem se z jednoho na druhého a rozhodovala se. Oni se dívali na mě. Rozhodla jsem se. Spustila jsem ruce a zaklonila se do křesla. Stále ještě nikdo z nás nic neřekl. Přítel pohlédl Adámkovi zpříma do očí. Ten ke mně přistoupil ještě blíže a sundal mi kalhotky. Najednou jsem tam seděla úplně nahá, sama mezi dvěma krásnýma chlapama, z nichž jeden byl oblečený úplně a druhý z části. Připadala jsem si mezi nimi tak bezbranně, tím spíš, že byli oblečení, ale zároveň jsem věděla, že na mě budou oba hodní, že nikdo z nich neudělá nic, co bych nechtěla.

Nechala jsem si od Adámka roztáhnout nohy, dívala jsem se, jak si rozepíná kalhoty, nechala jsem ho, aby pokračoval v tom, co můj přítel začal, nechala jsem ho, aby šel ještě dále a nechala jsem přítele, aby se na to díval... Přestala jsem se chovat jako slušná holka.

V místnosti byla slyšet jen tlumená hudba a moje a Adámkovo prudké oddechování. On byl z té zvláštní situace asi také dost vzrušený, protože netrvalo dlouho a nádherně se udělal na moje bříško. Chvíli oddechoval a prohlížel si mě a já jeho. Vstal a natáhnul se pro ubrousky. Najednou jsem se ocitla v náruči svého přítele. Hladil mě ve vlasech a utíral bříško ubrouskem, který mu Adámek podal. 

Velmi něžně a potichu, s důrazem na každé slůvko mi přímo do ucha šeptal: “Pojď ke mně blíž....ještě blíž....ještě blíž ty moje... malá děvko.... Když to dořekl, prudce mě otočil zády k sobě, přehnul přes opěradlo sedačky a…………..nechci použít slovo „vojel“, ale je nejvýstižnější:-)

Potom jsme se oba vysíleně sesuli vedle Adámka, který nás celou dobu sledoval. 

Seděla jsem mezi nimi, hlavu opřenou u přítele v klíně, nohy v Adámkově klíně, dívali jsme se na sebe a usmívali se. Pak se Adámek zvedl, dlouze mě pohladil po tváři, upravil si kalhoty a šel ke dveřím. I přítel se zvedl a šel za ním. Cestou si vzal peněženku, aby mu zaplatil. Zapálila jsem si cigaretu a dívala se za nimi.„Na shledanou“, slyšela jsem Adámkovo přesně druhé slovo od chvíle, kdy zvečera vstoupil do dveří. Byl pryč.

Až později jsem si uvědomila, že ten „opravář“ neměl žádnou brašnu.   

                       
   
29.10.2004 - Láska a vztahy - autor: Michaela Veselá

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [146] Janinas [*]

  Hezky napsaný příběh. Také mám někdy takové erotické fantazie, ale nemám odvahu je dovést do konce. Vím, že, když se člověk napije, ztrácí zábrany a je ochoten dělat věci, které by jako střízlivý nikdy neudělal. Renatě můžu je závidět, protože bude mít na stará kolena na co vzpomínat.

  superkarma: 0 01.11.2004, 22:13:45
 2. avatar
  [145] marcellina* [*]

  no do trojky bych rozhodne nesla se svym pritelem , Vase reakce jsou super

  superkarma: 0 01.11.2004, 15:49:39
 3. avatar
  [144] Susina [*]

  Nyotaimori: já jsem zas myslela, že se bude jednat o přítelova synka z prvního manželství a děj se bude odvíjet kolem komplikovaných vztahů s případnou novou matičkou...

  superkarma: 0 01.11.2004, 15:05:42
 4. avatar
  [142] Susina [*]

  Galadriel: Exupery: tak to mě teda šíleně mrzí, že na tom srazíku nebudu... vaši diskusi bych fakt chtěla slyšet..

  superkarma: 0 01.11.2004, 10:40:51
 5. avatar
  [141] Dášule [*]

  Exupery: I mně to připomenulu Kunderu. Souhlasím s tím, že by se člověk skoro bál, ale bylo to asi proto, že ona to sice začala, ale brala to jako hru a nečekala, že on zajde tak daleko, zatímco on si asi zahrál to, po čem toužil. Myslím si, že bych se ho začala bát.

  superkarma: 0 31.10.2004, 15:08:24
 6. avatar
  [140] Suzanne [*]

  Tak diskuse je báječná

  superkarma: 0 31.10.2004, 12:45:31
 7. avatar
  [139] Cher [*]

  Teda, já fakt nevím, jestli je lepší článek nebo ta diskuse pod ním

  superkarma: 0 30.10.2004, 20:36:53
 8. avatar
  [138] Dudlajlama [*]

  sunnynka: ja bych moc parady ve svem pradelku neudelala, nebot toto je spis prakticke a fortelne , navic jsem silene zimomriva, takze akce by byla limitovana jenom na leto, kdy se zase nenosi kabaty . Exu.... a neklesne pri tom ?

  superkarma: 0 30.10.2004, 05:52:35
 9. avatar
  [137] Exupery [*]

  sunnynka: Mi to připomnělo Kunderovu povídku (ze Směšných lásek), jmenovala se něco autostop, je super, ale naživo bych se skoro bála.
  Gala: U nás ten sex ani beze smíchu nejde. Každou chvilku se do něj vmísí Betynka a odněkud vykoukne a já se začnu chechtat.... no orgasmus je daleko, ale pobavím se dobře

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:43:30
 10. avatar
  [136] sunnynka [*]

  galadriel: ty jsi mi připomněla, jak jsem kdysi dávno v chytrém časopisu pro pány Esquire četla rady jak ozvláštnit sexuální život. A byla tam taková "scénka", jakože panička si vyjde ven dopředu, má na sobě jen erotické prádýlko a na něm kabát.....a páníček vyjede později autem a tu paničku sbalí u cesty jako k*u . Ona se mu následně v autě řádně nabízí, nesmí se líbat, mělo by se mluvit drsně
  Nejlepší byla rada na závěr....pro pány....ať nevyjíždějí moc pozdě, ať je někdo nepředběhne

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:36:44
 11. avatar
  [135] Dudlajlama [*]

  Exupery: jojo, u nas se taky dost narezeme , on smich je taky zdravy

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:36:04
 12. avatar
  [134] Exupery [*]

  Galadriel: No to mě Koudelka jednou chtěl koupit punčochy a zkusit to s nima, ale nakonec to právě bylo spíš vtipný než erotický

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:30:49
 13. avatar
  [133] Vivian [*]

  Galadriel: no to já se obejdu bez převleků. Zatím

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:26:07
 14. avatar
  [132] Dudlajlama [*]

  Vivian: Jeste k tomu "jako ze se nezname". Jedni nasi znami, postarsi jiz to par, to maji vymakane do detailu, ona ma kolekci prevleku a paruk, ze by se narodni divadlo nemuzelo stydet, schazi se vzdycky v nejakem hotylku, jakoby v restauraci se potkaji...ona odvazne korzety, blondate paruky do pasu, minisukne. No, pri pohledu na me v blondate parochne by muj muz nejspis dostal zachvat smichu, tak moc mam jako zlatovlaska prdu

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:22:54
 15. avatar
  [131] Dudlajlama [*]

  Vivian: To by se musel muz nejdriv naucit cesky, v anglictine se navic blbe vyka . Holt uz to nejak doklepeme tak jak to je, maximalne nejake chutove obmeny jako v 91/2 tydne , taky zmena prostredi je spolehlive fungujici .
  Exu, to vis, ze to probereme naostro

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:18:37
 16. avatar
  [130] Exupery [*]

  Gala: Doufám, že si teď o mě nemyslíš něco šílenýho, tvůj příspěvek hned po tom mém jsem tu číst nechtěla tosi ještě za měsíc povíme

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:00:26

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [129] Vivian [*]

  Galadriel: ale to už by bylo na jiný příběh... Takový "divadýlko", kdy si hrajeme, že jsme dva úplně cizí lidi, to je někdy tak rajcovní...

  superkarma: 0 30.10.2004, 00:00:22
 2. avatar
  [128] Dudlajlama [*]

  Vivian: Vidis a to je mozna velka chyba . Treba by to nam, rozmazlenym a protrelym, dodalo pikanterni nadech, myslim ta vykacka a zdvorila prisukavaci konverzace .

  superkarma: 0 29.10.2004, 23:55:22
 3. avatar
  [127] Exupery [*]

  Tak jsem tu asi po 24 hodinách a koukám, že jsem měla pravdu, že pod tímhle článkem bude nejvíc ohlasů
  Eva_Fl: No já nemyslela, že na střídačku, akorát s jedním to začalo a s druhým se původně nepočítalo. A pak taky není x hodin pohodlný bejt v tý poloze se dvěma naráz, si odfrkneš jenom s jedním

  superkarma: 0 29.10.2004, 23:51:38
 4. avatar
  [126] Vivian [*]

  Sandy: správně, díky za připomínku i při aktu pohlavním hovoříme toliko spisovně a správně česky, neb hrubé chyby jazykové působí rušivě a ochlazují vášeň

  superkarma: 0 29.10.2004, 22:52:45
 5. avatar
  [124] emma [*]

  Vivian:

  superkarma: 0 29.10.2004, 22:41:54
 6. avatar
  [123] Vivian [*]

  Galadriel: to snad ani není otázka majetnictví, prostě jsme monogamní
  ad Adámek: když s někým šukám, tak mu snad neříkám příjmením, ne? "pane Adámek, přitlačte, ano, ano, ještě, ááách..."

  superkarma: 0 29.10.2004, 22:38:41
 7. avatar
  [122] Dudlajlama [*]

  Proti suku zadny disputat, jsem ale majetnicky typ a dobrovolne bych sveho muze pod zadnou muru nepodstrcila a pocitam, ze stejne tak naopak. Jinak, co mate porad s tim Adamkem, to je snad prijmeni, ne? Alespon je zachovano dekorum, treba Adamek pri vstupech i vykal .

  superkarma: 0 29.10.2004, 22:34:52
 8. avatar
  [120] Dášule [*]

  Swingers kluby především zajišťují /aspoň ty dobré/, že je možno kdykoliv a komukoliv říct nechci. Navíc tam není nutné grupík. Jenom jsem nepochopila, smysl. Opravdu to nepsal mužskej? to je tak asi v jejich stylu. NIc proti trojce, když se to někomu líbí, ale takhle se mi to zdá blbý.

  superkarma: 0 29.10.2004, 21:33:24
 9. avatar
  [119] Blueberry [*]

  Ivanka: Mela tam chybu ... na konci melo byt "tagze tag"

  superkarma: 0 29.10.2004, 21:33:20
 10. avatar
  [118] Petronilka [*]

  vladka: připomínáš mi pravopisem mého sourozence, přesně takhle píše maily

  superkarma: 0 29.10.2004, 21:30:12
 11. avatar
  [117] Ivanka [*]

  vladka: příšernej pravopis

  superkarma: 0 29.10.2004, 19:58:35
 12. avatar
  [115] Vivian [*]

  emma: to bude ono .

  superkarma: 0 29.10.2004, 18:24:14
 13. avatar
  [114] emma [*]

  katchabinka: Vivian: já bych řekla, že jeden nejmenovaný článek čtenáře rozhicoval natolik, že je k tomu napadlo, že by to mělo bejt mládeži nepřístupný (nedej bože, že by je to taky rozhicovalo ). no a dnešní článek čtou jako sloupek v novinách, takže je ani nenapadne, že by to mělo bejt "zakázaný"

  superkarma: 0 29.10.2004, 18:06:19
 14. avatar
  [113] Vivian [*]

  katchabinka: no jasně

  superkarma: 0 29.10.2004, 17:02:27
 15. avatar
  [112] danca79 [*]

  no tak tohle me asi vazne nelaka....myslim ze kdybych se nekdy do podobne situace dostala a pritel me nasledne oslovil devko, tak by me veskere vzruseni totalne preslo...a hlavne se do podobne situace asi ani dostat nechci, jsem romantickej sobec a On a ja je presny pocet ktery mi ke stesti bohate staci

  superkarma: 0 29.10.2004, 16:44:22
 16. avatar
  [111] k@tchabinka [*]

  jakobych tu slysela promlouvat jeden nejmenovanej fanklub :)))

  superkarma: 0 29.10.2004, 16:37:01
 17. avatar
  [110] Suzanne [*]

  Hůůů, dobrý Příběh a představa mě berou. Ale uvést to do praxe

  superkarma: 0 29.10.2004, 15:23:09
 18. avatar
  [108] Vivian [*]

  jinak příběh nic moc...

  superkarma: 0 29.10.2004, 15:10:57
 19. avatar
  [107] Vivian [*]

  a kde je to upozornění, že to nemají číst děti? že by dvě mazlící se holky byly mravně závadnější než vojížděčka ve třech?

  superkarma: 0 29.10.2004, 15:10:04
 20. avatar
  [105] Markýza [*]

  Binder: to nevím, nikdy jsem ho neměřila, jenom že by nám pěkně vynadal, diskuze je taková suchá, bez jeho mužského náhledu a názoru, nebo ne.

  superkarma: 0 29.10.2004, 14:41:25
 21. avatar
  [102] Markýza [*]

  Beruška Elliah: budem na zabití obě
  taky máš pocit, že to nemá šmrnc , šťávu , když tu není.

  superkarma: 0 29.10.2004, 14:30:48
 22. avatar
  [99] Markýza [*]

  gryzli má dovolenou? ten by nám dal, velikost pinďourů , to by bylo něco na něho,

  superkarma: 0 29.10.2004, 14:15:17
 23. avatar
  [95] Sfings [*]

  Týýý joooo pěkně to se mnou zamávalo..

  superkarma: 0 29.10.2004, 13:46:46
 24. [89] Rikina [*]

  Binder: jsem někde slyšela, že jediná věc, s kterou se chlapi vytahujou, že mají menší a ještě menší, je mobilní telefon ...

  superkarma: 0 29.10.2004, 13:19:35
 25. avatar
  [88] Lucimo [*]

  Binder: A o tom jak si závidí třeba prsa jsi slyšela?

  superkarma: 0 29.10.2004, 13:18:19
 26. avatar
  [83] Andula [*]

  *Kotě*:

  superkarma: 0 29.10.2004, 12:51:31
 27. avatar
  [82] *Kotě* [*]

  Máňa-opice:

  superkarma: 0 29.10.2004, 12:49:09
 28. avatar
  [80] *Kotě* [*]

  Já fakt jenom zírám, že u erotického příběhu některé čtenářky vyžadují kondomy a potvrzení o HIV negativitě Koukám, že máte opravdu představivost.

  superkarma: 0 29.10.2004, 12:24:31
 29. [79] Rikina [*]

  Dewey_Dell: tomuhle neříkám vyspat, to byla "ruční práce", a k tomu ani ten kondom nepotřebuje... a lepším s cizím chlapem, než s nějakým kamarádem, kterej to pak bude vyprávět v hospodě... gigolo je profesionál, a podle toho by měl mít úroveň ( i hygienickou )...

  superkarma: 0 29.10.2004, 12:03:40
 30. avatar
  [78] Lucimo [*]

  mufly: Jakej taxíkář?

  superkarma: 0 29.10.2004, 12:00:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme