První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od Petulky132. Její přítel je kutil a je prý velice zodpovědný. Pořád něco vytváří, opravuje, vylepšuje...

Mít doma šikovného chlapa, to je k nezaplacení...


Milá redakce,

můj přítel udělá, co mi na očích vidí. Pěkná věta hned na úvod, že? Mám totiž to štěstí, že jsem si vybrala zodpovědného partnera, který velmi rád „kutí“, vytváří, opravuje, vylepšuje a navíc to hlavně umí. A s čím si holt neporadí, k tomu pozveme odborníky.

Samozřejmě také rádi lenošíme a občas nic neděláme. Pokud je příteli jedno, že je nevysátý koberec nebo špinavé nádobí tak zas toleruji neuklizenou sekačku na trávu nebo nevyměněný toaletní papír na záchodě. Všechno stejně časem musíme dát oba do pořádku. Pokud něco chci hned teď a bez odkladu, pořád na něho mrkám, mlaskám, odkašlávám si a chodím kolem něj, píchám do něj ze srandy prstem (do břicha, boku, zad, zadku - jednou dokonce bohužel i do oka, ale ne moc). Dlouho odporovat mi zatím nevydržel. I přes poslední napsané věty mám soudnost a nenutím ho do nějakých kravin každý druhý den :)

Zrovna včera se dal přítel do umývání auta - do toho jsem ho vůbec nenutila. Je to velký proces, to byste milé ženy-in ani nevěřili. Nejprve auto umýt „nanečisto“ - jenom z hrubé špíny. Odstranit kusy přilepeného asfaltu, odškrabat hmyz. Pak přichází na řadu myčka. Z myčky se jede na zahradu kde se ručně dočisťuje zbytek nečistot a ručně se vysušuje do leskla. Pak se vyklepe, vysaje, vypráší a vyleští interiér. Vyházejí se papírky od čokoládových tyčinek z pod sedaček a vymění se vůně do auta. Tráví se tím asi 7 hodin času. A pak se modlí, aby nepršelo, nesněžilo, nemrzlo, nešel kolem člověk, který by auto mohl ušpinit, neletěl pták nebo moucha.

Jediná věc, ke které jsem ho nedonutila je, aby si oholil vše, co má na tváři. Nechává si prostě trochu vousy pod nosem a na bradě - někdy někde to viděl a líbí se mu to. A na tohle zatím nezabral žádný donucovací prostředek. Už jsem mu říkala, že ho ve spánku oholím ale jen se tomu zasmál. Pak jsem vyhrožovala, že se taky přestanu holit a on prý ať klidně přestanu. Pak jsem mu říkala, že v tom vypadá starší a tlustější a on prý ať už toho nechám. Hmm, to si teda dovolil moc. Haha. Doufám, že jste pochopily, že všechno bereme s humorem....

S pozdravem,
Petulka132

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. října 2012: Co musíte udělat, aby něco udělal on

  • Jaké máte donucovací prostředky, které používáte na svého partnera, když chcete, aby něco udělal v domácnosti nebo pro domácnost?
  • Je si jich partner vědom?
  • Máte v tomto ohledu nějakou zajímavou historku či zkušenost?

Své příspěvky mi posílejte nejpozději 22. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tím i případné získání pěkného dárku, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, lépe delší. Dárkem je tentokrát léčivá kosmetika AVON planet spa obsahující blahodárné prostředky z turecký lázní Hammam, a to konkrétně pleťová maska a koupelový olej.

avon

Reklama